Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ilyen a kuruc. Info?

Miért ilyen a kuruc. Info?

Figyelt kérdés

Egyfolytában gyűlölködnek, fenyegetőznek, buzdítanak. Olyan commentek vannak hogy: gyertek lőjünk szét pár cigányt meg zsidót. Mintha ők sokkal jobbak lennének. És csomó cikknél nem is a hírt írják le hanem a véleményüket.


(Mielőtt valaki leszólna nem nem vagyok se zsidó se cigány).


2012. ápr. 5. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
17%
Légy szíves linkeljél már nekem olyat, ahol ilyen hozzászólás van.
2012. ápr. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
64%
Mert a száz méter elektromos kábelt eltulajdonító köztiszteletben álló állampolgárokról csak pozitív hangnemben szabad fogalmazni.
2012. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
42%

"Mert a száz méter elektromos kábelt eltulajdonító köztiszteletben álló állampolgárokról csak pozitív hangnemben szabad fogalmazni."


Csakhogy, mind a 600 ezer cigányról ez nem mondható el! Miért is beszélsz egy ártatlan emberről negatív hangnemben? Hazaszégyene!

2012. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
37%

Én szoktam nézni ahogy minden hírportált pártállástól függetlenül.


"Egyfolytában gyűlölködnek, fenyegetőznek, buzdítanak."


Ez nem igaz.


"Olyan commentek vannak hogy: gyertek lőjünk szét pár cigányt meg zsidót."


Ilyet se láttam soha, van pár kemény hozzászóló de akkor nézd meg a 168 óra kommentjeit.


"s csomó cikknél nem is a hírt írják le hanem a véleményüket."


Mert az nem egy hír hanem a szerzők leírják a gondolataikat a saját véleményüket az adott hírről.

2012. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
22%
Nem hát, ez egyedi eset. Természetesen a túlnyomó többségük iskolázott, tisztességesen dolgozó, makulátlan erkölccsel és magaviselettel megáldott mintapolgár.
2012. ápr. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
37%
így van demokrata barátaim! megyek is nepszava.com-ot olvasni, katolicista öszeesküvésekről, tisztességes kertészákosokról, meg terroristákról.
2012. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 A kérdező kommentje:

"Légy szíves linkeljél már nekem olyat, ahol ilyen hozzászólás van."


Csak nézz körül. Van jó pár cikk. Igazából a cikkek kevésbé de a commentek na attól falra lehetne mászni.


Példa: [link]

2012. ápr. 5. 18:53
 8/100 anonim ***** válasza:
38%
Amiért az atévén a klubrádión meg a népszavában ( a független -demokrata -fogjunkösszebarátaim médiában)megélhetési bűnöző-antiaszemita- szélsőjobboldali-fasisztáznak.
2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
42%

csak a finomabb kurucosoktól:



[link]

2012. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
36%
mert ha nem azt tesszük amit mondanak minket ölnek meg, aki mást mond az hazaáruló, jöhetnek a lepontozások, amivel csak magatokat minősítitek :)
2012. ápr. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!