Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavaztak a Jobbikra?

Miért szavaztak a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Kérem, hogy aki jún. 7-én a Jobbikra szavazott (vagy rá szavazott volna), soroljon fel 3 okot, fontossági sorrendben, amik miatt így döntött. Kifejezetten a Jobbik-szavazók válaszai érdekelnek. Más is válaszolhat, de az jelezze, hogy nem jobbikos. Köszönöm a válaszokat.
2009. jún. 17. 10:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
92%

Mert rendet, jogegyenlőséget akarnak, és úgy gondolják, hogy ezeket a Jobbik elintézi nekik.

Mert elegük van az eddigi politikai elitből.

Mert ezzel fejlődik az identitásuk, a szociális kapcsolatrendszerük; végre lehetnek valakik. (Eddig is voltak valakik, de nem így érezték.)

2009. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%

Én NEM szavaztam rájuk, mert:

1. NEM vagyok árpdsávos nyilasmagyar büdös bunkó.

2. IQ-szintem meghaladja a 70-es értéket.

3. NEM tetszenek az újnyilas buzgógaleri ("MAGTAR GÁRDA" márkanéven nyomulnak) fellépései.

2009. jún. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
49%

mert azt hiszik, hogy más párt mint a többi...=(

ők is csak egy párt, ugyanúgy hazudnak a pénzért, és a hatalomért.

2009. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
48%
Én sem szavaztam rájuk, és véleményem szerint elsősorban azok az emberek szavaztak rájuk, akik közalkalmazottnak, inaktívak, állásukat vesztett kisemberek, akik 2002-ban, 2006-ban még a MSZP-re szavaztak, amíg még az csepegtette nekik a mannát. Mivel ezekkel az emberekkel szemben a Fidesz kormányon elsősorban a középosztályt, a kisvállalkozásokat ill. a diplomás munkaerőt támogtatta, így nyilvánvalóan most sem szavaztak rájuk. Ezek az az emberek most elfordultak a kormánytól és a Jobbikra szavaztak. A Jobbik szavazói ezért nem elsősorban ideológiai alapon szavaztak, de ezek a kispolgárok bűnbaként megtehetik felelőssé a cigányságot saját reménytelen helyzetükért, és abba az illózióba kergetik magukat, hogy cigányság, zsidóság, külföldi tőke, Eu nélkül minden csodás lenne, pedig nem!
2009. jún. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
hát külföldi tőke, meg globalizáció nélkül nem jön ki az ország a sz.rból... de ha a Jobbik úgymond ellenzi az EUt, AKKOR miért indult az EP-n? :DDDDDDDD nevetséges
2009. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Én azért szavaztam a Jobbikra mert:1,A vezetőik olyan fiatalok akik tenni akarnak ezért az országért és nem csak szavakban(Ellentétben a demagóg tömegpártok maffiózó politikusaival,akik 20 év alatt tönkretették,szétlopták,eladósították ezt az országot) 2,Fellép az egész országot végigsöprő cigányterrorral szemben és ésszerű megoldást kínál a cigánykérdésre. 3,Globalizált liberális plázakultúra helyett a magyar hagyományok,kulturális és szellemi értékek megvédését,megőrzését és terjesztését hirdeti. De hogy tovább is menjek.....4,A nemzetközi zsidó pénztőke bábfigurái,a cigány Orbán és a zsidó Bajnai helyett a magyar kis és középvállalkozók, munkavállalók,gazdák és kisembereket képviselő Jobbikos politikusok sokkal szimpatikusabbak számomra.Amíg létezik a Jobbik én rájuk fogok szavazni,de lehet be is lépek majd később.Mert ők a magyar nemzet fennmaradásának utolsó reménye.Nem pedig azok az öltönyös maffiózók akik a nagy pártok színeiben egész nap antiszemitáznak,rasszistáznak és közbe szétlopják az országot.
2009. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szavaztam a jobbikra. Gondolkoztam rajta, de a programjuk a fellegekben jár. Egyetlen indok lett volna, amiért rájuk szavazok:

- A cigánybűnöséz megoldása

2009. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

1. NEM vagyok árpdsávos nyilasmagyar büdös bunkó.

2. IQ-szintem meghaladja a 70-es értéket.

3. NEM tetszenek az újnyilas buzgógaleri ("MAGTAR GÁRDA" márkanéven nyomulnak) fellépései.


Egy buta ember vagy :) A magyar gárda és a jobbik nem ugyanaz.

Nyilasmagyarok rég nincsenek, felvilágosítanálak, s nem voltak ők büdösek mint a cigányok :)

Az IQ-ja meg garantálom mind a tiéd fölött van, lásd pl. Morvai Krisztina, aki egy elismert személyiség, diplomával stb..

2009. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
39%
Krisztina bin Morvai valóban egy elismert személyiség, a Nyilasqrvák Egyesületében, a náci szemétdombon, meg hasonló nevezetes helyeken. Mindenesetre szalonképes emberek nem állnak vele szóba, mert büdöske a drága, s gyorsan bebüdösíti az is, aki szóban áll vele, s aztán órákig kell szellőztetni utána.
2009. jún. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
68%
Többször is láttam már a válaszaid , legalábbis felismertem nagy részét. Néha egyes jelzőid könnyet csalnak a szemeimbe,a kommentjeidből csak úgy árad a gyűlölet, nem viszed egy picit túlzásba?:)Az általád lenézett "Gyűlölet eszméin" nevelkedett árpádsávos "náci" katonáktól ,biztos különbb leszel ezekkel a megnyilvánulásokkal?:)
2009. jún. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!