Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ragasztanak a jobboldali...

Miért ragasztanak a jobboldali beállítottságú emberek az autójukra Nagymagyarországot ábrázoló matricát?

Figyelt kérdés
Ilyen Magyarország már nem létezik. Nem bántásként tettem fel a kérdést,hanem azért,mert azt hallottam,hogy ezt a "jelképet" külföldön nem szeretik,büntetik.
2009. jún. 19. 10:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen Magyarország MÉG nem létezik...
2009. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
49%
MÁR...nem létezik. Kár ezen még vitatkozni, nem is fog.
2009. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos MÁR nem létezik. Aki úgy gondolkodik hogy MÉG nem létezik, sajnos álomvilágban él, és feleslegesen háborog. Nem tudja elfogadni a történteket, pedig jó pár éve volt rá...
2009. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
A matrica miatt tettem fel a kérdést,és azért,mert Horváthországban a kollégám ismerősét ezért megbüntették.
2009. jún. 19. 10:44
 5/42 anonim válasza:
91%

Nem tudom miért büntetnék, mivel nem tiltott önkényuralmi jelkép. Amúgy ez része a magyar történelemnek, így emlékeznek meg a trianoni szerződésről, arról, hogy szétszabdaltak egy országot, ellopták az országunk 2/3-át, családokat szakítottak szét, nem kérdeztek meg senki, hogy akar-e szlovák/román lenni...


Amúgy nem véletlen az a mondás illetve egy falfirka, hogy lesz még Párizs magyar falu!


Szlovákiában jártam Selmecbányán és eltüntették az összes magyar nyelvű táblát, egyetlen egy kivételével.

Jártunk egy sörgyárban is ahol a Steiger söröket készítik, és az idegenvezető azt mondta, ez szlovákia legrégebbi sörfőzdéje páran el is röhögték magukat, nem véletlenül...

2009. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
42%

A jelenlegi magyar jobboldal sajnos híres az idiotizmusáról, végül is mit várunk ?

Meg aztán már hagyjuk ezt a hüly emi volt és mi nem volt, meg már nem létezik stb, csessze meg, nem lehetne csaklis józanul előre nézni és előre menni???

Az ész megáll.

2009. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
31%

Édes jó istenem, "ellopták az ország 2/3-át"...

és ??

Most meddig akarunki még ezen lovagolni ? sztem bőven elég ez is ami most van, itt se tudunk rendet tenni, az emberek jó részének valamiért kellemesebb a múlttal foglalkozni, mert addig se kell ajövőbe nézni és esetleg értelmes megoldásokat találni. Szted ez értelmes? Bármelyik ország is azt mondja, hogy oké, ám legyen, vigyétek ami kell nyugodtan ..

Ez csak uszításra jó, de arra nagyon, meg főleg elterelni a jelenről, jövőről a figyelmet ...

"Párizs magyar falu" - az persze .. feltétlenül. Na hát agyrém.

2009. jún. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
82%

Mert rá kell tenni a H-t volt olyan, ami térképben van, de fájt volna a csonka országot magaunkon hurcolni. Mint Koppány testrészeit hajdanán, nem?

Ez a ki izé, nem Magyarország már, csak olyan kis Agyarorsz*r, szégyellem kirakni.

Másrészt, azért hord a gyerek is mondjuk a karján dobókocka-karkötőt, mert ha hasonszőrűekkel találkozik, látják egyből, és örülnek.

Nekem mindjárt kap egy pluszpontot az ember, ha autóján, vagy a felkarján látok egy ilyet. (le lehet még innen küzdeni magát, de mindjárt egy fór, indulásnál)

Ne fájjon már külföldnek, hog yén mit szeretek!!

Büntetni meg milyen alaponbüntet? Hát ki ő nekem? Nem az anyám. Én is megbüntethetném, aki amerikai zászlóba öltözik, mert én nem szeretem azt a jelképet annyira.

És van még több ilyen!

2009. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
90%

Az a vonal, körülkeríti kb. azt a területet, ahol legsűrűbben élnek magyarok. Egy magyar miért ne hordaná büszkén magán honfi(nemzet?)társai előfordulási területét? Nem csak a térképen vannak határok, sokkal erősebb, ami a szivekben él! Ki merte megbüntetni? Álljon elém!


Rég nem értem, miért kell nekünk önként lefeküdni, ha bárki bárhol valaminek "nem örül"???

Rajtunk a horvátok örömének gondja, vagy mi?

2009. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%

Elég hülye, hogy hagyta magát. Te azt honnan tudod, hogy kollégád akárkije milyen politikai beállítottságú?

Van baloldali magyar is.

2009. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!