Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elcsatolt területeken élő...

Az elcsatolt területeken élő magyarok valóban nem akarnak már Magyarországhoz tartozni?

Figyelt kérdés
Egy újságban olvastam róla,hogy több helyen is megkérdezték és a többség nem akar ide tartozni, és aki meg igen annak is a nagy része öreg.

#Magyarország #magyar #elcsatolt terület
2012. ápr. 19. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól függ, hol kérdezték. Az Ausztriában élők elhiszem, hogy nem akarnak ide tartozni. Viszont az Ukrajnában vagy Szerbiában lakók másképp gondolkodhatnak erről.
2012. ápr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában, Szlovéniában és Szlovákiában a többség már tényleg nem akarja. Tapasztalatom szerint Romániában akarnak a legjobban újra Magyarországhoz tartozni.
2012. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat mar annyiszor szembekoptuk oket, hogy mar nem csoda hogy nem akarnak. Roman nem veletlenul mondja azt a magyar kisebbsegnek, hogy hazatlanok.
2012. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
utolsó egyetértek, amit h mi kezeljük őket az szánalmas... az erdélyi magyar a "büdös román" meg stb ugye ugye...
2012. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Akarunk. Csak még a többségünk nem tudja.

(21F Erdély)

2012. ápr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
tényleg gáz, ahogy egyesek kezelik őket, de bennük is van azért elég durva lenézés, például én is kaptam budapestiként piperkőc és hasonló jelzőket székelyektől, mert férfi létemre testápolót használok...ezek csak a székelyek, az erdélyi városi magyarság teljesen normális. ők nem utálják zsigerből a románokat és beszélik is a nyelvet.
2012. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Mindegy, hogy mit akarnak, és mit nem. Amíg a nagyhatalmaknak megfelel a status quo, addig Romániához, Szlovákiához vagy a többi szezonállamhoz tartoznak. Ha valami furcsa ok folytán a visszacsatolás érné meg a "fejeseknek", akkor meg - mint ahogy most sem - a kutya sem kérdezné meg őket. A népek önrendelkezési joga egy vicces hazugság, szerintem Wilson sem gondolta komolyan - bár amilyen hülye volt szegény...
2012. ápr. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az újság azt ír amit akar.
2012. ápr. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Lassan 100 évük volt átköltözni. Nem akarnak, ha még nem jöttek, jó nekik ott is. Sokszor jobban is élnek, mint a magyarországiak.
2012. ápr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem Szlovákiában sem mondanak ilyet, csak azért nem téma, mert irreális.


Egy szlovéniai magyar véleménye. Ez érdekes:


mert ha senki sem megy ki akkoe Magyarorszagot teljesen gyarmati sorsba rangatjak, ide figyelj: en Szloveniaban elek de ha engemet itt barki alazna ugy ahogy a ciganyok meg az SZDSZ alazza otthon a magyarsagot itt Ljubljanaban azt elitelnek es megbuntetnek, hat ne b...a meg a fene hogy Szloveniaban szabadabban elek magyarkent mint BJudapesten, nem beszelve hogy itt a Nagykarantan partot a szloven nep teljes bedobassal tamogatja, otthon is a Jobbik megerdemel minden tamogatast toletek is!!!

Madjarice válasz a következőre: monika656565 (Megjegyzés megjelenítése) 2 évvel ezelőtt

2012. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!