Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Továbbra is úgy gondoljátok,...

Továbbra is úgy gondoljátok, hogy igazságos volt az osztogató egykulcsos adó miközben egy tonna megszorítást alkalmaznak cserébe?

Figyelt kérdés

adójóváírás

ebadó

kommunális adó több helyen ahol nem volt

csekkadó

most majd telefon/internet adó stb...


Vajon nem az lenne az igazságos, hogy ha megszorítanak, akkor ha nem is mindenkit, mert nem várom el, hogy mindenkitől elvegyenek, nem vagyok rosszindulatú, de azért azt nem veszi be a gyomrom, hogy ok nélkül adnak jól kereső embereknek plusz pénzt, mikor az baromira hiányzik.


2012. ápr. 20. 12:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
81%

"13:07

Ha neked is minimálbérből kellene adóznod nem tartanád jó ötletnek, azt garantálom!"


Én mondjuk szívesen fizetnék pontosan ugyanannyi Forint adót, mint egy minimálbéres. Tudod, csak az egyenlőség miatt.


"Magyarország nem MARADÉKTALANUL egyenlő a nyugattal!"


Viszont Magyarország lakossága balkáni létére annyira de annyira a nyugathoz szeretné magát hasonlítani. Legalábbis fizetésben. Persze például a zebránál megállás az már nem megy, az nem eléggé nyugati.

2012. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 asmosys ***** válasza:
78%

„Én mondjuk szívesen fizetnék pontosan ugyanannyi Forint adót, mint egy minimálbéres. Tudod, csak az egyenlőség miatt. „


A rezsiért is fizetnéd a kereseted pl 60%-át? Tudod, csak az egyenlőség miatt.

2012. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

"A rezsiért is fizetnéd a kereseted pl 60%-át? Tudod, csak az egyenlőség miatt."


Szerintem a rezsit az alapján kell fizetni, hogy mennyit használsz el. Csak az egyenlőség miatt.

2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 asmosys ***** válasza:
100%

11:05


Igen, tudom. Csak hogy játszunk a százalékokkal. Pont akkora hülyeséget írtam, mint amire válasz volt. :)

2012. ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
37%

"Igen, tudom. Csak hogy játszunk a százalékokkal."


Én Forintról beszéltem. Tökre örülnék, ha csak 30000Ft adót kellene befizetnem, és a munkáltatóm is kb ennyit fizetne utánam. Én arról tehetek, hogy annyit keresek, amennyit. És a minimálbéres? Miért ő keres annyit? Miért nem én?

2012. ápr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 asmosys ***** válasza:
100%
Legyél munkanélküli, akkor annyit sem kell.
2012. ápr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!