Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kedvelem orbánt fidesz párti...

Kedvelem orbánt fidesz párti vagyok de ez már kezd nagyon sok lenni . Te hogy gondolod?

Figyelt kérdés

Budapest, 2012. április 20., péntek (MTI) – Sem a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM), sem a magyar távközlési szolgáltatók nem kommentálták az MTI-nek az Origón pénteken megjelent értesülést, miszerint a gazdasági minisztérium azt javasolja a kormánynak, hogy minden vezetékes és mobiltelefonálást, valamint internetforgalmat adóztasson meg.

Az Origo információja szerint a NGM azt javasolja a kormánynak, hogy minden vezetékes és mobiltelefonálást, valamint internetforgalmat adóztasson meg, a tárca szerint az ebből származó bevétel elérheti a 40-50 milliárd forintot.


2012. ápr. 20. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%

Egy másik helyre írt hozzászólásom ide is beillesztem, a lényeg, Te honnan máshonnan szednéd be az EU által megkövetelt, kikényszerített újabb adókat:

"Bokros Lajos szerint őrültség minden forgalom után szedett adó, szerinte a lakosság ingatlanvagyonára kellene újabb adókat kivetni.

Az biztos, ha most a másik kormány lenne és ez a pénzbevételi nyomás, akkor az ingatlan alapú adók különböző formáit vezetnék be. Ezzel is támogatva azokat az erőket amelyeknek az újabb célja a lakosság maradék ingatlanvagyonának a felvásárlása, valamint 2014 után a termőföldek fölvásárlása.

Az a durva, hogy az adókat kényszer hatására veti ki a kormány, és a kényszerítő erők ellen nem tiltakozik senki. Azért kell újabb adókat kivetni, mert a kötelezettségszegési eljárás lejárt, nincs ol a fenntartására, és kellett valami amibe belekössenek, az pedig az, hogy 2013-ban az államháztartás hiánya 0,25 %-kal több lesz az előírtnál, azaz várhatóan 3,25 %, de ez valójában csak két év múlva fog kiderülni, a biztonság kedvéért minket most megbüntetnek, azaz elvesznek 500 millió euró kohéziós támogatást, ha nem vetünk ki újabb adókat a 2013-as költségvetés miatt. Tudjuk, hogy az EU-ban milyen következetességgel tudják megjósolni a jövőt. Szóval ezért kell most újabb adókat kivetnie a kormánynak.

Ezt az egész EU IMF szörnyet kellene szétrugdosni, ő miattuk vannak az újabb és újabb adók!!!!!!

[link]

"

2012. ápr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

"Kedvelem orbánt fidesz párti vagyok"


Akkor bizony el kellene menned egy pszichiáterhez.

2012. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

1/2. Te nagyon el vagy tévedve!

Nem az EU követeli meg az adókat,ezt csak a Fidesz állítja!

Az EU csak a hiány mértékét határozza meg,és azt várja el az IMF-el együtt,hogy az államháztartás kiadásait csökkentsék.

Ez nem azonos a mértéktelen adók kivetésével! Sőt, a visszamenőleges adók, stb.miatt kötelezettség szegési eljárás folyik az ország ellen.

A hiányt növeli az egykulcsos adó, a MOL-részvények megvásárlása, a Stadionok építése,a képviselők javadalmazásának emelése stb.

Ha megadóztatnák a nagy értékű ingatlanokat, magán kézben levő hajókat,repülőgépeket,akkor az államháztartás hiánya nem lenne több a kívánt mértéknél.

Igaz,akkor a magas jövedelműek ,és Orbán meg a bandájának is kevesebb lenne a pénze.

Egyszerűbb az ország többségét kitevő,alacsony jövedelműek megadóztatása.

2012. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

"Kedvelem orbánt fidesz párti vagyok de "

Én is így éreztem, gondolkodtam, de mára már sikerült kigyógyulnom a kábulatból.

2012. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

""Az EU csak a hiány mértékét határozza meg,és azt várja el az IMF-el együtt,hogy az államháztartás kiadásait csökkentsék.

Ez nem azonos a mértéktelen adók kivetésével""


EZ igaz! Viszont akkor hogyan lehetne csökkenteni az államháztartás hiányát, adók kivetése nélkül??? Az EU minden tagországánál megszorításokat kér az államháztartás hiányának csökkentésére, ennek hatására görög országban olasz és spanyol országban is uj adókat vettetek ki! Nem lesz ennek jó vége!!! Az emberek teljesen elszegényednek! A megszoritások miatt európa szerte növegszik az EU-elleneség, ami az unió összeomlásához is vezethet.

2012. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én pedig úgy gondolom hogy ha 2014ben nem ők lesznek hatalmon költözik ki nyugatra. mert akkor megérdemlik a magyarok az életüket.


Aki "bírja Orbánt" az tudja milyen állapotban van volt az ország minek van kitéve milyen hatások érik/érték és még fogják.. stb.

Ne haragudj de nehezen hiszem el hogy hopp ma még átláttam mit akarnak ezek másnap meg minden el van felejtve. és nem a "napellenzőről van szó" van hibája nem egy nem kettő, lehet vitázni róla értelmesen, de tessenek jobbat vagy hitelesebb pártot mutatni...

2012. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

Én is rájuk szavaztam, de megbántam. Amit csinálnak az vállalhatatlan. Agyatlan ötletelés kapkodás.


El tudnám fogadni a megszorításokat, de csak akkor ha magukat is megszorítanák. Nem épülnének 100 milliárdokért Stadionok és a haver cége (Simicska)sem kapna 200 milliárd forintot.

2012. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Íme, így veti ki az adókat Brüsszel a kormánytól kikényszerítve Magyarországon:

[link]

2012. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lennénk EU-tagok nem ugathatnának brüszelből! Nem lenne a kormány kényszerpáján és nem vettne ki ennyi adót és a meglévőket nem kellene emelni! Lássuk már be végre az EU rabszolgája vagyunk - nem vagyunk egyenlő jogú partnerek. EU nélkül az ország gazdaságilag erősebb lenne az EU többet vesz el mint amenyit ad! EU nélkül is épülnének iskolák, utak, STB... mint ahogy előtte is! Az EU idetelepítette a gyárait és ezzel sok eredeti magyar cég, gyár tönkrement. Helyetük a sok külfőldi cég a hasznot kiviszi az országból ezzel a gazdaságot gyengítve. Nem jó nekünk az EU! Akármelyik kormány lenne hatalmon ( MSZP, jobbik, LMP) ők is kényszerpályán lennének!
2012. ápr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem jó nekünk az EU! "


Ezer éve (az államalapítás óta) arra törekszünk, hogy Európa részei legyünk. most meg lépjünk ki, amikor végre befogadtak?

2012. ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!