Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért internetet adóztat...

Miért internetet adóztat nagyértékű ingatlanok helyett?

Figyelt kérdés
O.V., Matolcsy és tsai védik az újgazdagokat, megint a kisembereket nyúzzák...

2012. ápr. 21. 10:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert akkor a haverok felhívnák telefonon hogy mégis mi a f*szt képzelsz.
2012. ápr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
59%

Számolj!!!!!

Mennyi mobil van forgalomban, és mennyi nagy értékű ingatlant tartanak nyilván? Na ugye, hogy a mobil nyert:-((

Ha az adóbevételt nézed, akkor a mobil a "nyerő". Hogy' r*hadnának meg azok, akik ezt kitalálják.

2012. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%
Mert a 16%-os adó megléte miatt tartja a Fidesz a népszerűségét. Van egy réteg, ők jól járnak vele, a Fidesz tudja ezt, és nem akarja elveszíteni a gazdagok támogatását. A szegényebbek mobilját megsarcolni nem kockázatos, azok eddig sem szerették a Fideszt. A nagyvagyonokat viszont nem meri bántani, mert akkor vége lenne.
2012. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Mert fidesz kormány van. Ilyenkor a gazdagsegg kinyalása elemi követelmény.
2012. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

ma 10:50


Szerintem a hatalmas ingatlanok adójából több adó folyna be, mint a "prolik" mobiljának megadóztatásából vagy az internetből. Csak hát a komoly ingatlantulajok mögött, komoly érdekek húzódnak meg.

2012. ápr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert viktORK nyalja a gazdag barátai s.ggét. Egy kormányváltás után az a minimum, hogy ezt a hazaáruló kisembereket sanyargató tolvajt lecsukják. Gyurcsányék ezekhez képest jók voltak.
2012. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Én dirrekt ezt figyelem az elmúlt hónapokra visszamenőlegesen.A gazdag rétegeknek semmi megszorítást nem hoznak törvénybe,kizárólag a szegény rétegek sanyargatják de azt egyre jobban.Pedig aztán ott lehetne kaszálni,ha már "mindenáron szedjünk pénzt"mozgalom van.Nem csak a luxus ingatlanok után lehetne kaszálni,hanem a nyaralók után,a több tulajdonosi jog után,több luxus kategóriás autók után,több tízmilliós banki betétek után,és a többi.Miért nem ott kapirgál Orbán,és a többi "zsebtolvaj" kollégája??Jaaa,hogy ott nem mer...aha, értem én.
2012. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
95%

"Szerintem a hatalmas ingatlanok adójából több adó folyna be, mint a "prolik" mobiljának megadóztatásából vagy az internetből. "


Nem csak szerinted. Viszont akkor a fideszeseknek is fizetniük kellene. Azt meg ugye nem szeretnek...

2012. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
75%

"Gyurcsányék ezekhez képest jók voltak."


Hát ezekhez képest mindenképp...

2012. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a lépést szaknyelven úgy mondják, hogy a kormány "a gyengébb ellenállás irányába mozdult el".
2012. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!