Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2014-ben lehet még hasonló a...

2014-ben lehet még hasonló a hangulat mint 2002-ben?

Figyelt kérdés

Nemrég megnéztem egy filmet amit akkor vettem fel az M1-ről. Volt a kazin műsorajánló és reklám is. Megdöbbentett az az optimista hangulat, ami akkor sugárzott ezekből. Széchenyi-terv, óriási Fidesz-gyűlés, csupa jó arcú, fiatal ember, lendületes ország.

A kérdés hogy 2 év múlva is lehet még ilyen jó hangulatban az ország, vagy marad ez az apátia?



2012. máj. 11. 03:11
 1/9 anonim ***** válasza:
26%

Nem, 2002 az egészen más volt. Az sem lepne meg, ha a komcsik jönnének megint. De ha nem jönnek is, nagyon rossz most az ország hangulata.

Olvasd el ezt:

[link]

2012. máj. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Már hogy megdöbbentett, hogy az akkori kormánypárt legendásan sokba kerülő reklámjai nem arról szóltak, hogy szar az élet? Irigyellek, komolyan. 2002-ben messze voltunk az optimista hangulatból, konkrétan annyira elege volt az embereknek a fideszből, hogy sikerült megválasztanunk szerintem kelet-Európa legjelentéktelenebb miniszterelnökét utána.
2012. máj. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Ott és akkor, 2002-ben, a szavazófülkékben ikszelte be Magyarország halálos ítéletét (vagy legalábbis jó hosszú vergődését) a sok gyökér, aki az MSZP-re szavazott, ugyanis abban az időben tényleg jól haladt az ország, és jó kormányunk volt.
2012. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

"sikerült megválasztanunk szerintem kelet-Európa legjelentéktelenebb miniszterelnökét utána."


És tegyük hozzá: az egyik legkártékonyabbat.

2012. máj. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ketteske, az emberek egy részének lett elege. Sok helyen meg kb gyásznap volt a választás utáni hétfő.

Elégedetlenkedők, sopánkodók mindig vannak, meg olyanok is akik ezt gerjesztik. A kérdés hogy van-e másik oldal még, vagy mindenki belesüllyed ebbe a mocsárba.

2012. máj. 11. 11:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Ráadásul III/2-es ügynök, aki véletlenül se mondott le emiatt, csak mikor megpuccsolták 2 évvel később, mert fogyott a népszerűség. Micsoda szánalmas idők!
2012. máj. 11. 11:50
 7/9 anonim ***** válasza:
28%
Igen, az emberek kormányváltáshoz elegendő részének volt elege. Most meg nem "elégedetlenkedők" meg "sopánkodók" vannak, hanem olyanok, akik megkérdezik, hogy az "adócsökkentés kormánya" miért emel hetente adókat kiadáscsökkentés helyett.
2012. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor is hasonlókat kérdeztek hasonló színvonalon, ez a vége felé kiegészült a "több pénzt az embereknek" dumával.
2012. máj. 11. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

2002 ben optimista hangulat?


vagy értelmezhetetlen a kérdés vagy nem tudom mien országban élek


a fidesz nyomor akkor is nyomor volt azóta is az ha a jövőben lesz olyan hülye akit meg tudnak vezetni lessz még fideszes országos éhínség

2012. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!