Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hallani, hogy az MSZP...

Azt hallani, hogy az MSZP lehet be sem jut a parlamentbe? Ez előfordulhat?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezt én nem tudom elképzelni, mert még mindig akad elengendő számú őskomenyista / nyugdíjas / megvezetett cigány aki rájuk szavaz, meg most csinálnak egy megújulást (mindent rákennek Gurcsányra aztán kidobják a pártból), aztán a butaparasztnak ez már tiszta lapnak számít! Úgyhogy a rendszerváltáskori büdös MSZMP hernyóból pillangóvá avanzsált MSZP pillangó most rakja a petéit... :)
2009. jún. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2009. jún. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
de szép álom.
2009. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
nem valószínű.Van még elég sok elmebeteg akik ezeknek a sok balhék ellenére is rájuk szavaznak.Szerintem még egy darabig maradnak de remélem hogy már nem ők kerülnek ismét a trónra.Már az mszp elég rég elkúrta és az lenne a legjobb ha most hagynák abba a gyönyörű karrierjüket és nem kavarnák tovább a sz.rt.
2009. jún. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
A fidesz és az mszp bent lesz. az szdsz majdnem biztos, hogy nem. a jobbik határeset. a többi teljesen képlékeny.
2009. jún. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Ez az MSZMP-s gondolat az elején nagyon találó volt. :)

Azért persze nem minden MSZP-sel van gond, de pl. akik MSZMP tagok voltak vagy/és besúgók a régi rendszerben, azoknak tisztességből vissza kellett volna vonulniuk.


A kérdésre a válaszom:

Az MSZP szerintem (is) még be fog kerülni.

2009. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
Én annak örülnék, ha a jelenlegi összes parlamenti párt kiesne, de ez sajnos nem fog megtörténni, a 2 nagy biztos marad még. Bár, ha kiesik mind a 4, akkor pezsgőt bontok. :-)
2009. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ceri ***** válasza:
62%

Biztos, hogy bekerülnek.


Emlékezzetek 90-re. Kb ugyanígy állt az MSZP, mert azoknak a legnagyobb része, akik rájuk szoktak szavazni, nem valami jellemerős, öntudatos emberek. Majd egy pár virslivel meg 1 korsó sörrel megveszik őket újra. Bugris emberek mindíg lesznek.

2009. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen elképzelhető.A kutatások szerint van ahol a 10% ot alig érik el.
2009. jún. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem fordulhat elő ez 100 % Az mszp fidesz mdf és a jobbik fog bejutni a parlamentbe a következő választásokon
2009. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!