Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bejut az SZDSZ a parlamentbe...

Bejut az SZDSZ a parlamentbe a következő országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint igen, mégpedig az új vezérkara miatt a régi szavazóik meg a gárdistásoktól és a szélsőjobbos veszélytől éjjel-nappal rettegők átviszik a küszöbön őket. Mi a véleményetek?
2009. jún. 28. 09:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Vannak annyian "rettegők"?

Mind az MSZP, mind az SZDSZ kampányában most nem működött a mesterséges félelem gerjesztése, amivel dolgoznak 15 éve. Most is folytatják, de ismerősi körömben jónéhány meggyőződéses liberálisnak is már tele van a hócipője, hogy csak ez az érv, amit hangoztatnak. Ráadásul, az utolsó plakátkampány kifejezetten undorító volt, sok liberálisnál kiverte a biztosítékot. Ők mondták, hogy ilyen gyűlölködő , kirekesztő kampányt még nem láttak.

Ha továbbra is csak az ilyesztgetés marad, akkor szerintem az már nem elég.

Tehát nem tudom.

2009. jún. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
*ijesztgetés
2009. jún. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem NEM! Az szdsz célja: a gyerekeink tanulatlanok, könnyen befolyásolhatók legyenek.
2009. jún. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azon se csodálkoznék,ha teljesen szétesne az szdsz.
2009. jún. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem
2009. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 10:14-essel. Az SZDSZ szétbarmolta a jól működő magyar oktatási rendszert.
2009. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. Az EU választás kudarcát látva a maradék kicsi bázisuk is szétszéledt, mára gyakorlatilag alig mérhető a támogatottságuk (1% a biztosan választók körében). Értelmesebb liberális szavazók már nem támogatják az SZDSZ-t (nekik ott a részben liberális, és még nem lejáratott LMP), tényleg csak a "hivatásos rettegők" maradtak meg nekik, ők meg nincsenek annyian, hogy összeszedjék az 5%-ot. Az előző választásokon is gyakorlatilag a szocik juttatták be őket, mert kérték szavazóik egy részét, hogy szavazzanak át, de most nekik sincs miből adakozni.
2009. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos bejut: SZDSZ=MSZP
2009. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de ha mégis, akkor minimális létszámmal. Szerintem jönnek az újak. Most már ideje.
2009. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
remélem hogy nem jut be. Dunában lenne a helye az ien roh.dék bandának mint az szdsz
2009. jún. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!