Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Közpénzből pontosan 34,4...

Közpénzből pontosan 34,4 millióért Bush-szobor olyan fontos?

Figyelt kérdés
És még egyesek azt állítják,hogy itt nem megy a közpénz elherdálása? Ennek a 34,4 millió forintnak nem lett volna más helye?Ki a jó ég kíváncsi Bush elnök szobrára Budapesten??Őrület ami itt megy.
2012. máj. 22. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
De miért pont Bush-nak? Én egyik Busht-t se bírtam sose. Ígérgetni és háborúzni tudtak csak. "Nem lesznek új adók." Bár mondjuk szeretett Viktorunk mélán tekintheti mentorának. "Senki nem fog rosszabbul járni az egykulcsos adóval." "Megvédjük a nyugdíjakat." "Én még sose hazudtam."
2012. máj. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még az amcsik se szeretik annyira, hogy szobrot állítsanak neki.

Egyáltalán, ki(k), hova és mi a f@sz ért akar Magyarországon egy Bush-szobrot állítani?

2012. máj. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Sz1u ***** válasza:
100%

Kérdező hidd el, égetően szükség van a Bush-szoborra! :) :) :)


Tavaly pl. Ronald Reagan szobrát avatták fel:

[link]


Plussz még a szobor-áthelyezések tömkelege...


Félreértés ne essék, mindkét volt amerikai elnököt tisztelem, nagyra tartom őket! De ráértünk volna később is emléket állítani nekik.


Tutti, hogy ennek a gyökérnek (Zsebnapcsi) érdekeltsége van a szoborbizniszben is...

2012. máj. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas
2012. máj. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 doboszoli ***** válasza:
100%
Következő Clinton szobra lesz, a térdelő Monica "Lukinszki"-vel, és Matolcsy jól megmondja, hogy ezzel a kormány a gyermekvállalási kedvet akarja serkenteni.XD)
2012. máj. 22. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Komolyan megáll az eszem,hogy 34,4 millió forint ilyenre megy el,amikor számtalan más helye lenne.
2012. máj. 22. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen felesleges, én 34 forintot nem adnék egy ilyen szoborra.De meg mit tett ő Magyarországért? Mit tett le a jobb világért? Semmit, azért mert eljött rendszerváltás után és mondott egy beszédet? Ugyan kérem ebből a pénzből meg lehetne menteni jó pár családot vagy valami értelmes beruházásra fordítani.
2012. máj. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Minden Amerikai, Afrikai és Óceániai ember szobrot sem érdemelne Magyarországon a legtöbb országnál Magyarország mint fejedelem 800-600 évvel ezelőtt létre jött ilyenre pénzt kidobni csak egy célt szolgál NYALNI A NYUGATNAK mottót példa erre a "Győr film" melyben német zászló lobog csak mert nyalni kell az Audinak. FUJJ!
2012. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Fool me once, shame on you!
2012. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit tett az országért?

Lófaszt, mi nyaljuk a seggüket és katonákat mozgósítunk.

Egy ilyen gazdasággal...

2012. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!