Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon 10 millió...

Ha Magyarországon 10 millió magyar helyett 10 millió zsidó élne, akkor mennyire lenne fejlettebb az ország?

Figyelt kérdés
Ugye köztudott, hogy a zsidók nagyon okosak, összetartóak, ellenben mi mindig a múlton rágódunk és kihasználjuk a másikat, az átlagember is korrupt. Az izraeli gazdaság az egyik legnagyobb a közel-keleten. Ha azon a porfészken ilyen fejlett ipart tudtak létrehozni, akkor vajon mire lennének képesek itt a Kárpát-medencében, úgy hogy nem is kellene annyira fegyverkezniük.

2012. máj. 26. 18:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%
Nem itt tartanánk az biztos. A zsidóknál fontos volt mindig taníttatni a gyereket, itt meg "nehogy má okosabb akarjá lenni, mint apád" mentalitás sokáig jellemző volt. Ezt a dédszüleimtől tudom.
2012. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

1) Hogy juthat ilyen az eszedbe ? :(

2) A magyar használja ki a másikat ?! Szerinted a zsidónak miből van a vagyona...

3) Talán van annyi tartás ebben az országban, hogy nem várja meg míg 10 millió legyen belőlük.

4) "múlton rágódunk" látszik, hogy nem élnek rokonaid a határontúli területeken. + Trianont sose lehet elfogadni. Ha nagyon szeretnéd nagyon szívesen kifejtem, hogy miért is nem. Na Szebb Jövőt Mindenkinek!!!

2012. máj. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
23%
Aha értem már ... Aki megszólal a zsidókról az náci... Grat ;)
2012. máj. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
20%

náczi*


A zsidókról csak két dolgot szabad mondani:

-Neumann János (számítógép)

-Nagy a farkuk


Remélem értve vagyok.

2012. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%

Zsidó*


Vegyél vissza kicsi macesz...

2012. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

A zsidóknál nem az ipar a lényeg, hanem a kereskedelem. Tehát kell találniuk valami majmot aki gyárt olcsón, magyarul kétkezi munkást.

Én nem találkoztam Izraelbe fejlett iparral. Olyanokból élnek pl, hogy a távolkeleti országokból bejövő autók Eliatnál hozzák át Európába és levámolják a Toyotát meg a Michut.

Kicsit elvont ez a kérdés, én nem tudnám elképzelni, hogy az otthonomba más lakjon. Ettől függetlenül nyilván valami kereskedelmi központ lenne az országba, ami a német, spanyol vagy olasz iparból élne.

2012. máj. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Ájvék!!44négy!! Rettegésgörcsöt okoznak ezek a válaszok. Bújok is az ágy alá.
2012. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%
19:30! Akkor nézz szét Izraelben jobban, mert igen fejlett az iparuk, abból is a magas hozzáadott értékűek, leginkább elektronika, informatika, biológia, kémia területei kapcsolódóan.
2012. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%
utálna "minket" az összes környező ország
2012. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

"itt meg "nehogy má okosabb akarjá lenni, mint apád" mentalitás sokáig jellemző volt. "


Itt inkább a "nehogy má legyen gyerekem, az csak viszi a pénzt" mentalitás jellemző. Vagy a "nehogy má neki szüljek gyereket".

2012. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!