Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most tüntetnek Trianon ellen,...

Most tüntetnek Trianon ellen, te szimpatizálsz a tüntetéssel, vagy ellenzed, miért?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 00:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
9%
Az nem július 4-én van ? Az még egy hónap, Akkor lövik fel a tüzijátékot.
2012. jún. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
35%
Az még haggyán, de 1920 jun 4.én. augsburg nem akartok sírni?
2012. jún. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
43%
Abszolúte nem érdekel.
2012. jún. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
69%
Nem,mert értelmetlennek tartok egy ilyen tüntetést. A történelmet nem lehet visszacsinálni.
2012. jún. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
89%

"Az nem július 4-én van ?"


Nem, de a médiából egész jól megtanultad egy másik nép ünnepével összekeverni egy magyar gyásznapot.

2012. jún. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
81%
Főleg akkor, ha nacionalizmus uralkodik egész Kelet-Európában. Nem lehet visszaszerezni egy szlovákokkal, románokkal benépesült területeket. Csak azért támogatnám a területek visszacsatolását, hogy lássam a hungaristák arcát, ahogy ismét kisebbség leszünk saját országunkban. Most hiába diktálja a szívem, hogy tüntetni kellene, az eszem mást mond.
2012. jún. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
77%
Nem szimpatizálok vele, és nem is ellenzem,csak nem értem. Mi értelme egy olyan dolog ellen tüntetni,ami sok sok évvel ezelőtt lezajlott,és lezárult. Visszacsinálni nem fogják,akkor minek a feszültséget csinálni???
2012. jún. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 bumbi02 ***** válasza:
66%
Várom hogy mikor lesz tüntetés az augsburgi csata miatt, esetleg a mohácsi miatt... Illetve érdekelne hogy mit akarnak elérni ezzel a tüntetéssel?
2012. jún. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
69%

Idióta nacionalisták!


Az ő stílusuk miatt még arra sincs esélyünk hogy nagyobb önállóságot harcoljunk ki a határon túliaknak!


Majd ha ezek a szélsőségesek eltünnek és jön egy mérsékelt és értelmes(!!) nacionalista csapat akkor velük kimegyek!


Én spec nem akarok zsidózni, cigányozni, mocskos EU-zni és akár EU-s meg más zászlókat égetni aztán azt hangoztatni hogy a szemetek miért nem adják vissza Nagy-Magyarország területét!!!


Csak a hül.e gondolhatja hogyha eleget pocskondiázza és mocskolja őket akkor egyszer csak elszontyolodnak és visszaadnak mindent!!


Szóval egy értelmes politikai erő ami nem mocskolódik és politikai kapcsolatokat épít a nyugattal azért hogy egyre nagyobb önállóságot érjen el nekik! Na azt támogatnám!

2012. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
75%
ha lenne tökünk meg nagyobb hatalmunk elérhetnénk valamit, de jelen esetben nem így van :S
2012. jún. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!