Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincsenek ezen az...

Miért nincsenek ezen az oldalon fent cigányok, akik konstruktív kritikát folytatnának a napi többszöri rendszerességgel előforduló cigányellenes gyűlöletbeszéd ellen, ami itt folyik?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Mert akkor még a helyesírásuk miatt is kapnák az ívet.
2012. jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
90%

Egyrészt azért, mert nagy részük ténylegesen írástudatlan, a maradék pedig nagyon kevés kivételtől eltekintve funkcionális analfabéta.

Másrészt azért, mert az általad tévesen "cigányellenes gyűlöletbeszédnek" aposztrofált, ám tényekkel igencsak megalapozott többségi véleményekre képtelenek valószerűen válaszolni az érintettek.

2012. jún. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
Először írni, olvasni, gondolkodni és kulturáltan viselkedni kéne tudni az ilyenekhez.
2012. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Mert nem tudnak írni-olvasni.
2012. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
35%

Semmi értelme nem lenne, és ezt az a néhány, aki esetleg szokott itt lenni, az nagyon jól tudja.

Ezen az oldalon csak 2x írtam meg a saját, különbejáratú véleményemet a napi politikai eseményekkel kapcsolatban, és úgy körbekaptak és ledorongoltak azok, akik nem értettek velem egyet, hogy egy hétig egyirányba szaladtam.


Megértem azt a néhány romát, aki meg sem szólal, inkább megtartja a véleményét saját magának.

2012. jún. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
22%
Nemcsak a cigányok kulturálatlanok! Tik is azok vagytok, mert nem tudtok tükörbe nézni! A rendes magyarok is analfabéták! És utánna meg csodálkoztok, hogy este egy cigány egy kést nyom fel a veséteken mert nem tudjátok a fajgyülöletet félrerakni! Ja és cigányok is vannak ezen az oldalon!
2012. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
76%

"csodálkoztok, hogy este egy cigány egy kést nyom fel a veséteken" [...] Ja és cigányok is vannak ezen az oldalon!"

Látszik...

2012. jún. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok cigány, de a bölcsesség egyik jele, hogy rájössz, van, akivel nem érdemes konstruktív vitát folytatni. Ott van a segélyek kérdése. Egy időben hetente linkelték be azt az abszurd kamulevelet, hogy örökbefogadással havi 800-900 ezer forinthoz lehet hozzájutni, és hogy egyes romák ebből élnek. Én levezettem, hogy ez hülyeség. Tényekkel, adatokkal. Minden rohadt alkalommal. Egyszerűen nem volt foganatja.
2012. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

Kalergi


Szerintem kb két hónappal ezelőtt neked se lehetett megmagyarázni, h Miskolcon a bűncselekmények 92%-át romák követték, mert egyszerűen az agyad nem bírta felfogni, h a rendőrök megcsinálták ezt a balhét és ezért is váltották le az ottani kapitányt.

Te csak vitted a saját hülyeséged, h ez nem igaz, ilyet nem lehet, mert jogszabály nem engedélyezi meg bla bla.

Ez kb olyan, hogy tiltja a jogszabály, hogy tűzveszélyes helyen rágyújts, ettől függetlenül rá lehet, csak nem biztos, h érdemes!

Szal ezek után szerintem nem neked kellene itt a logikáról meg a józan észről kiselőadást tartanod.

Mielőtt pedig elkezdenéd, én is hülyeségnek tartom a 800 ezer forintos segélyeket.

2012. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
17%

Persze hogy nincs foganatja, ha ezt az oldalt annak a pártnak a képviselői uralják, akik a romákat legszívesebben "lemeszelnék", csak azért, hogy körülöttük mindenki fehér legyen.

És attól félek, hogy először csak a romákat, később a félvéreket, utána pedig azokat is, akiknek zöld a szemük, vagy ki tudja, kik következnének az "átfestések" sorában.

2012. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!