Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mivel lepjük meg Orbán Viktort...

Mivel lepjük meg Orbán Viktort jövő májusban,50. születésnapjára?

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 20:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
82%
UTILAPUT a lábára ! vagy egy repülöszönyeget..annyit mesélt máááá nekünk !
2012. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 anonim ***** válasza:
66%
Költöztessük be egy borsodi faluba a sleppjével meg Matolcsyval és Zsiga Marcikával együtt és éljenek meg 47 ezer ft-ból.
2012. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
73%
Ingyenes orvosi kezelést.
2012. okt. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
A románok szimpátia-tüntetésének szerintem örülne.
2012. okt. 4. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
72%
Közmunkások mellé egy teritett asztalhoz ahol csak a vikki enne egyedűl. Na az utolsó falatot a lapát nyelével vernék le a torkán !
2012. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
0%
Golyózápor, balta... azért próboljunk meg emberek maradni, még ha nem is szeretünk valakit.
2012. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 2 napja el volt múlva a szülinapon amikor eszembe jutott.

Nem lepett meg senki semmivel és nagyon örültem neki.Mert békén hagytak és tehettem a dolgom.

Szerintem OV is ennek örülne.

Ilyen hujeségek! ...szülinap megmiegymás, persze nelegyenmá felvonulás ,buli, pezsgő,tűzijáték és hazugságok tömkelege a szembe?! Kinek hiányzik ez?


Majd , majd ünneplünk ha lesz rá okunk .


Addig is tegye mindenki a dolgát... és csak szépen és szerényen.... mint ahogy a Csilla g megy a Zégen

2012. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim válasza:
Kivégzőosztaggal. Vagy talán tényleg érdemes lenne elküldeni az örményekhez.
2012. nov. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 Shai-Hulud ***** válasza:
76%

"Golyózápor, balta... azért próboljunk meg emberek maradni, még ha nem is szeretünk valakit."


Teljesen igazad van, viselkedjünk emberi módon, végülis ő az ország miniszterelnöke!

Javaslom, hogy rendezzünk neki miniszterelnökhöz méltó temetést!

2012. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/72 anonim ***** válasza:
100%
De ugye azt nem kéred, hogy sírjak a temetésén! 57 éves vagyok, de ilyen NYOMORBAN soha nem éltem. Mindig volt jövőképem, most még "holnap"képem sincs! Úgy kell lefeküdnöm minden nap, hogy jó lenne a holnapot is túlélni! Soha nem kellett úgy vásárolni, hogy a boltban az árún az ár a legfontosabb!Aránylag jól menő vállalkozó voltam, de most 1 éve, eljuthattam odáig, hogy a legolcsóbb párizsi, és a legolcsóbb kenyér, és ennyi! Ezek után ne okozzon örömet, hogy 2/3- os miniszter tömi a zsebeit, - meg a haverokét,- közben attól vesz el mindent, akinek így is nehezen megy! Ezek a cselekedetei után mért kellene tisztelnem? Ennél kétszínűbb, hazugabb miniszter nem ült még az ország torkán!- és még ne is örüljek, ha bármilyen módon eltakarodna?
2012. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!