Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A naponta megalázott, leköpött...

A naponta megalázott, leköpött, megvert, leparasztozott magyarokhoz miért nem megy el Áder együttérezni, illetve miért nem adnak ki közleményt az egyházak ez ellen? Kié ez az ország?

Figyelt kérdés
2012. jún. 13. 21:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Ez a lépése biztos, hogy aránytévesztés volt, de a baloldal elkezdte ünnepelni miatta. Valljuk be, a mai magyar életben szinte semmiség az, ami Schweitzer volt főrabbival történt. Nekem is szóltak már be nem egyszer ezért-azért az utcán, és figyelembe se vettem. Otthon se igen mondtam el, nem hogy az állam legfelső szintű védelmére tartottam volna igényt. Persze csúnya dolog történt, különös tekintettel Schweitzer magas korára, de ezzel együtt nem hiszem, hogy ez egy kormányzati és elnöki szintű reakciót igénylő ügy volt. És szerintem is jogos az az összehasonlítás, amit felvetsz, hogy kevésbé "fontos" honfitársainknak ennél sokkal durvább dolgokat is el kell viselniük, sokaknak rendszeresen, pl. azt, hogy terrorizálják, kifosztják őket. És mivel ők vannak többen, indokolt lenne rájuk sokkal több figyelmet fordítani.
2012. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

"miért nem megy el Áder együttérezni?"

Egyszerű:


- Nem a megalázott kisembkerek kezében vannak a bankok és pénzügyi csoportok, így nem a kisemberek zárják el a pénzcsapot, ha jónak látják.

- A kisemberek hangja halk, az nem hallatszik Jeruzsálem és Tel-Aviv érintésével New York-ig, hogy onnan újabb nemzetközi lejáratókampány induljon a "fasiszták" ellen.

- a kisermberek örülnek annak is, ha épp-hogy-élnek, így lehetőségük sem volt az elmult 60 évben iparszerű méretűvé fejleszteni a holokauszt nevű vallást.


Miért menne hát Áder hozzájuk?

2012. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%
úgy látom valami csicska rám van állva, állandóan töröl, pedig semmi gázost nem írtam.
2012. jún. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
érdekes engem nem aláztak meg, nem köptek le, nem vertek meg, mégcsak le se parasztoztak soha. Pedig magyar vagyok...
2012. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%
akkor lehet lakhelyet kellene váltanod
2012. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Általában azokat alázzák meg, köpik le, verik meg, parasztozzák le, akik olyan körökben mozognak. Érdekes módon velem sem történ meg még soha. Persze a kocsmából Fradi-Újpest után tökrészegen kiszédelegve megeshet az emberrel.
2012. jún. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

"Általában azokat alázzák meg, köpik le, verik meg, parasztozzák le, akik olyan körökben mozognak."

...azaz borsodban, vagy kistelepüléseken, védtelen falvakban laknak, munkából tartják fent magukat, gyakran utaznak tömegközlekedéssel... végülis csak néhány millió ember érintett.

Persze értem én, a hivatali autó sötétített ablaka mögül mindez nem látszik, és a rózsadombi elefántcsont-tornyokban sem túl gyakori... ...

2012. jún. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Sz1u ***** válasza:
49%
Valaki igazán kitalálhatná már a "jobbikosbűnözés" kifejezést is...!
2012. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
49%

Utazom tömegkezlekedéssel,munkából élek és nincs hivatali autóm (bár az enyémnek is sötétített ablakai vannak (a gyerekek és a kutyák miatt). Soha nem köptek le, parasztoztak le.... Pedig még elég sokat utazom is az országban is és a világban is.

Szerintem akivel ilven történik az nem jó körökben forog.

2012. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Arra még nem gondoltatok,hogy azért,mert magyarnak lenni Magyarországon túl egyértelmű? A vendégszeretet elvén pedig mindent meg kell tennünk a befogadott népekért,mint egy jó házigazdának. Ha a házigazda házában éri inzultus a vendéget,mekkora szégyen az a házigazdára nézve? Nem más ez,mint vendég-és emberszeretet.
2012. jún. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!