Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Menyire fenyeget Magyarországo...

Menyire fenyeget Magyarországon egy erőszakhullám?

Figyelt kérdés

Egyre többen, akikkel beszélek, erre számítanak. Tegnap megverték Hanti Vilmost az utcán a politikai nézetei miatt. Derzsi János az Új Színházból távozó színész hatalmas öklössel sújtott le Pozsgai Zsolt főrendezőre. Ma a Klubrádióban Galkó Balázs az Ötösben valami olyasmit mondott, hogy a mai helyzetben nem elég kiabálni. Váradi Júlia visszakérdezett, hogy akkor mire van szükség, és Galkó azt mondta, kalasnyikovra. És akkor még nem beszéltem az újra beindult gárdavonulásokról, ahol a legdurvább verbális erőszak mellett jelen van a fizikai agresszió is, bár szerencsére eddig még nem volt súlyos következménye, de bármikor lehet. Devecserben pl. a cigányok udvarára célzó "felvonuló" úgy fejbe talált éppen egy jobbikos országgyűlési képviselőt, hogy véres lett a feje.


Ezek így önmagukban talán apróságok, de összességükben már figyelemre méltók, és eszkalálódhatnak. Vagy nem?


2012. aug. 30. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
41%
A Gárdát mindig a helyi lakosság hívja a településre. Inkább azon kéne elgondolkodni, hogy miért. Mert persze az erőszakkal kapcsolatban felsorolt példáid közül úgy látom, hogy a legfontosabbat nem említetted. Miért nem vagyok meglepve....
2012. aug. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Te kiszoksz menni a Rózsadombi házadból? Magad is utána szoksz járni a dolgoknak? Vagy az a sok marhaság, amit a TV okád ki magából, neked elég?
2012. aug. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%

Ezt látja egy korlátolt gondolkodású, liberális agymosott, mikor a Gárda ki megy valahova, és így adja le a TV:


"Jajj szegény cigányokat, már megint zaklatják, pedig ők nem tehetnek semmiről, de ezek a mocskos rasszista fajgyűlölők nem hagyják békén őket."


És a valóság:


"A roma kisebbség folyamatosan terrorizálja a tisztességesen élni akaró embereket. Ezért kimegy a Gárda, hogy felhívja a figyelmet a faluban uralkodó erőszakra és brutalitásra."



És miért? Mert a közénk települt idegeneknek, akik a háttérben húzódnak meg, ez az érdekük. Az embereket sötétségben tartani, megosztani, és uralkodni fölöttük.

Aki ezt a hozzászólást lepontozza, már egy agymosott birka.

2012. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
De amúgy az is érdekes, ha valami liberális idiótát vernek meg, attól egyből hangos az agymosó média. Bezzeg ha tisztességes magyar embereket bántalmaznak, arról mélyen kussolnak.
2012. aug. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, de ezek a nacionalisták visszamászhatnának oda, ahonnan jöttek.
2012. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, én , mint aki nem különösebben támogatom a Jobbikot Gárdát (de elismerem a munkáját és nem vagyok vele egyoldalú ), is azt mondom, a kérdésed a valóságtól elrugaszkodott.
2012. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Gárdára szükség van, kár hogy néha nagyon primitív egy banda.


Nekünk is annyi mindenünket ellopták.


90-es évek elején jó volt, kicsi voltam, de emlékszem hogy fogtuk magunkat és elkergettük a romákat.

2012. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
bocs, a Jobbikot és a Gárdát
2012. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem tettem hozzá, de úgy gondoltam, hogy a gárdavonulásoknál mindkét részről jelen van az agresszió. És az indulatok nem csak itt jelentkeznek.
2012. aug. 30. 18:27
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de szerinted tényleg ez a nagyobb probléma, vagy a romák agressziója ? nem mindegyik ilyen, nyilván, buta , aki általánosít. de amik miatt és ellen a Gárda létrejött, szerintem nagyságrendekkel nagyobb problémák, mint amikről te beszélsz. Sőt, azok csak kirakatproblémák.


Ezt még egyszer mondom, úgy mondom neked, hogy se jobbikos, se gárda-fan nem vagyok.

2012. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!