Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol van ilyenkor a Fidesz...

Hol van ilyenkor a Fidesz hiperérzékeny erkölcsi érzéke?

Figyelt kérdés

Elengedtük az azeri baltás gyilkost azért, hogy 2-3 milliárd euró magyar államkötvényt vásároljon Azerbajdzsán 9%-os törlesztőrészletre.


Ahelyett, hogy felvettünk volna ugyanennyi IMF hitelt 4%-os törlesztőrészlettel.


Tehát a kormány elkövetett egy erkölcstelen lépést azért, hogy egy gazdaságilag hibás célt érjen el. Mi a véleményetek?



2012. szept. 1. 17:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Te már csak tudod a részleteket, hiszen ott voltál a tárgyaláson.
2012. szept. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy szégyen.
2012. szept. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Ez az új Orbáni gazdaságpolitika!

- "Adj pénzt és lehajolunk a szappanért is..."

2012. szept. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
8%
Most ezt nem tudom honnan szedted de ha azért nem kell hitelt felvennünk mert elengedtük ezt az állatott akkor szerintem qrvára megérte és a kormány 2 évének legjobb húzása volt. Ha erkölcsös ha nem, szegény ember ne válogasson. Nekem még egy megszorítást nem ér meg a magyar-örmény jó viszony. Nektek kedves ítélkezők igen? Vagy csak az baj hogy a fidesz csinálta?
2012. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 doboszoli ***** válasza:
85%

Bocsi, utolsó, de a hitelt ugyanúgy felvesszük, csak kötvény formájában, magasabb kamattal.

De kemény csávók vagyunk.

Szereztünk még egy országot, ahol utálnak, és nem sz.rtunk a kútba, csak a rovására.

Marinkót évek óta őrizgetjük, napi horror összegért, csak ők nem ajánlottak júdáspénzt.

2012. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha államkötvényt vesznek tőlünk és ezért nem kell hitelt felvenni az IMF-től mert a piacról is tudjuk magunkat finanszírozni mint minden normális ország (ami biztos megszorítással járna) akkor mi mindenképp jó jártunk! Még ha csak egy évet nyertünk az egésszel. Az meg tök mindegy hogy örmények mit gondolnak rólunk, szegény és kicsi ország, nem tényező semmilyen szempontból.
2012. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

"Nekem még egy megszorítást nem ér meg a magyar-örmény jó viszony. Nektek kedves ítélkezők igen?"


Természetesen igen, bár itt szó sincs megszorításokról de én megértem örmény testvéreinket és teljesen egyet értek velük.


Testvéreink épp tőlünk nem várták volna, hogy eláruljuk őket, különösen azt nem, hogy pénzért tesszük.

Ha én örmény lennék valószínűleg azt sem tudnám ki az az Orbán Viktor és én is Magyarországot utálnám az árulásért.

Tehát az ő szemszögükből teljesen érthető amit tesznek. Nincsen abban hiba.


Mellékesen jegyezném meg még magyar szemmel is érthető lenne, ha valaki a magyar népet gyűlöli azért mert olyan cigányt szavaz kormányra mint Orbán Viktor aki a magyar érdekek sárbatiprása mellett egyedül a cigány érdekekért áll ki és elsődleges célja a magyar nép aláásása minden tekintetben.

Őszintén szólva a magyarellenes Orbántól semmi mást nem is vártam.

2012. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Csak nézzétek keves fidesz szavazók, kedvenc kormányotok hogyan tiportatja sárba egy több mint ezeréves testvéri viszony maradványait:


http://www.youtube.com/watch?v=BTuTZTHrNZo


Hallgass a szívedre, szavazz a fideszre, ha azt akarod, hogy mindenki utálja meg a fajtád!

2012. szept. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

"Ha államkötvényt vesznek tőlünk és ezért nem kell hitelt felvenni az IMF-től mert a piacról is tudjuk magunkat finanszírozni mint minden normális ország (ami biztos megszorítással járna) akkor mi mindenképp jó jártunk! "


Rettentő jól jártál, hogy nem négy hanem kilenc százalékra kapod meg ugyanazt a pénzt, és ennek mindössze csak az az ára hogy közben a fél világot rád haragítják. Mondanám, hogy rúgd ki a metaktanárod, de kétlem, hogy valaha is volt.

2012. szept. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%

Látszik mennyire jó a viszony egyből meggyalázzák a magyar zászlót, majd fel is gyújtják. Gratulálok! És ti barmok ezek miatt még fizetnétek az IMF megszorításokat!! A nagy ezeréves jó viszonyról annyit hogy még nagykövetség sem volt nekik itt, nekünk ott. Egyébként egy politikailag, katonailag, gazdaságilag, nulla ország, semmit sem vesztünk velük. Ha pedig testvéreinkről akarunk beszélni akkor az azeri és török nép sokkal közelebb áll a magyarsághoz de ne zavarjon.


Leírom még egyszer hogy a gyengébbek is megértsék. HA azért cserébe hogy ezt az állatot kiadtuk nekik kapunk 3 milliárd dollárt és ezért egy ideig megúszzuk az újabb IMF hitelt ami biztos megszorítással járna, és így minden egyes magyar családot sújtana, én azt mondom megérte. Akármennyire is szemét húzás és erkölcstelen dolog, nekünk most minden egyes fillér számít. Vagy tudtok mást aki ennyit adna nekünk? Gondolom nem, csak hőbörögni tudtok mert nem logikusan gondolkoztok hanem csak a szar fidesz jár az agyatokban.

2012. szept. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!