Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Te hogy fogod elképzelni...

Te hogy fogod elképzelni 2014-ben a választások éjszakáját?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy:


Szerinted ki fog nyerni, hogy lesz az egész.. Illetve hogyha a fidesz nyer a többi pártok mit fognak majd erre reagálni ?

és ha a fidesz nyerne Orbán Viktor milyen beszédet mondana a választások éjszakáján?

Mennyi részvételi arányt jósolsz?


2012. szept. 23. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Részvételi arány alacsony lesz, fidesz nyer, mszp-jobbik egálban, lmp talán épp hogy bejut, DK nem hiszem.


Én bírom a választásokat, olyan ironikusok. Mindenki forrong, mindenki anyáz, mindenki elhiszi, hogy na majd most mást lesz.

2012. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

én már nagyon várom :D

Mert ez most izgalmas lesz nagyon! szerintem akkor a világ is Magyarországra fog figyelni...

2012. szept. 23. 21:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak jóslat:

1. fidesz

2. jobbik

3. mszp

4. lmp - ha a ... pestiek beszavazzák

2012. szept. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Vadkan01 ***** válasza:
részvételi arány 21% tehát jóval a minimális alatt lesz a elfogadható mennyiség ezért nem kerül be senki a parlamentbe nem lesznek politikusok és buli lesz yeah
2012. szept. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A világot rohadtul nem érdekli ez a fél-balkáni szeglet. A választás mindig izgalmasnak tűnik akkor, amikor van, aztán mindig szánalmasnak évekkel később.
2012. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Crisopher ***** válasza:
Ha az nyer, akire szavaztam, leugrok a kocsmába, és jókedvemben iszok, ha nem az nyer, akire szavaztam, leugrok a kocsmába, és bosszúságomban iszok... Vagyis a válasz a kérdésre: ittasan. :D
2012. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bumbi02 ***** válasza:

fidesz-mszp-jobbik-lmp-dk ilyen sorrendben


Szerintem.

2012. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az új választási törvénnyel gyakorlatilag a Fidesz(+KDMP) "2014-es választásra" összehozta az 50% + 1 főnyi szavazati arányt, és jó, még valamivel többet. De nem lesz kétharmada, és arra meg partnere, hogy a kétharmadot akárcsak esetileg is összehozza.
2012. szept. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Pesszimista forgatókönyv:Részvételi arány 45% lesz, nem lesz balliberális ellenzéki összefogás, de az MSZP és LMP (És talán a DK.) együtt így is kormánytöbbségben lesz.(Szerintem sajnos.) A Jobbik viszont fel fog jönni 25% körülire, míg a Fidesz kb. ugyanennyire fog visszaesni.


Optimista forgatókönyv.: Jobbik 35% körüli szavazattal első helyen végez, bár a kormánytöbbség így sem lesz meg nekik. A Fidesz kénytelen lesz másodrangú partnerként támogatni a Jobbikot.


Szuperoptimista forgatókönyv: Jobbik 40% feletti szavazattal megszerez legalább 100 mandátumot. Én ennek örülnék, de sok esélyt nem látok rá.

2012. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!