Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Bayer Zsoltról?

Mi a véleményed Bayer Zsoltról?

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 22:00
 1/8 Komplikato ***** válasza:
100%

Nem lehet szavakba önteni ... ha még is, kitiltanának innen meg a teljes publikus netről. :D

Jó nem.

Visszamehetne a régi elvtársaihoz kakit keverni.

Meg gratulálnék neki a Másfél millió lépés Magyarországon - 32 év múlva c. műsor teljes elcseszéséért az idióta szövegezéssel.

2012. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Egészen 2011-ig konzervatív, jobboldali voltam, aztán kiábrándultam. Főleg Bayer Zsolt volt ebben "segítségemre". Akkor még nem, de ma már teljesen átesett a ló túloldalára, egy lapon emlegetik Bogárral, stb. Vagyis a meggondolt, kritikus és néha konzervatív oldalról átlendült egy olyan a kormánypártot is sokszor keményem kritizáló irányba, amelyet az összeesküvésekkel próbál magyarázni.


Nekem ott lett elegem a demagógiájából, amikor pl. kijelentette, hogy az embereknek nincs joguk elválni; aki házas az akkor is maradjon nős, ha a csillagos ég is leszakad, csak mert az ő rózsaszín, konzervatív világában így klappol minden. Ekkor jöttem rá, hogy a konzervatív oldal valahol, ha nem is a középkort, de a Horthy-rendszert hozná vissza, ami számomra elfogadhatatlan.

Én imádom a tudományt és mindig is azt vallottam, hogy egy nép sikerének a kulcsa a jövőben és nem a múltban leledzik.

2012. szept. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Azt meg a ki a t***m?

Egyébként a Bayer az nem zsidó név?)

2012. szept. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Orbán Viktor barátja és tanácsadója. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
2012. szept. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Beképzelt idióta.
2012. szept. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én csak egy nagyon csúnya szóval tudnám jellemezni: fideszes.
2012. szept. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Reptoid
2012. okt. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elmehetne stand up comedy-snek, mert egy olyan humorista nicsen, akin annyit röhögnék, mint azon amiket Bayer mond néha.
2012. okt. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!