Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar társadalom miért...

A magyar társadalom miért ennyire birka?

Figyelt kérdés
Állandóan öljük egymást,ilyen széthúzó társadalom nincs is európában, ráadásul látjuk és semmit nem teszünk a kirablásunk ellen. A mutyik országa az egész rendszer.De erről nem is a 40 év kommunizmus vagy más tehet,hanem mert már 1000 éve is volt. Már MIKSZÁTH is megírta a Rokonok-ban,hogy ez a mutyik országa. Van még ilyen birka nép a földön?
2009. aug. 4. 21:29
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
"Romlásnak indult hajdan erős magyar. Nem látod Árpád vére miként fajul?" Berzsenyi Dániel
2009. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Azért "birka", mert 20 éve közös erővel, felekezettől függetlenül ezen munkálkodnak. És láss csodát kialalkultak saját milliárdosaink.
2009. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés a választások utáni kormány intézkedéseiből, kitűnik egyértelműen! Az alsóbb réteg fizet több adót. Tacepaón közlik veled, hogy ennek ellenére kötelességed másként gondolni.
2010. júl. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Amióta a magyarok idejöttek a Kárpát-medencébe. István halála után kezdett minden elb*szódni...


A magyar társadalmat először a nyugati uralkodók és a zsidók szipolyozták ki. Először a vezetőséggel bántak el. Beházasodtak közéjük illetve elűzték őket (Lásd Habsburg törvények.). Ezután a magyar parasztokat is elkezdték nagyon erősen kizsákmányolni. Adó szedők, önkényes(zsidó) nemesek és egyéb az ember létére törő kizsákmányoló rendeletek...Ez maga a történelem.


1900-tól: A II. vh után a kommunisták elkezdték letörni a magyar becsületet (nacionalizmus, tisztelet és becsületesség.), a gondolkodást és a józan paraszti észt.


1989-től napjainkig: Fertőzik a fiatalok/idősebbek agyát ma is. Amit nyugodtan hívhatunk liberalizmusnak. Az iskolákban is úgy van direkt alakítva az oktatás, hogy legyen a lurkó (lehetőleg) 100%-ig labilis. Tipikus újkori gyármunkás kaszt tagja. A régi értékeket (család, becsület,szeretet,vallás stb.) elsorvasztották/sorvasztják. És persze még a zsidók minket innen kiakarnak irtani(!!!) minden lehetséges lassú, de fixen működő módszerrel. Lásd: hipermarketek mérgezett ételei, retek bűnözés, katonaság, rendőrség és politikusnak csak az mehet aki felesküszik a cion klikkre, hogy őket szolgálja...


Megoldás: -Radikális nemzeti kormányzat egy tiszta szívű magyar csoporttal az élen.

-A multikat elűzni/államosítani minden formában.

-A zsidók/cigány maffia hatalmát megtörni.

-Ha kell mindenáron való katonai/rendőri erő bevetése (CSAK LEGVÉGSŐ ESETBEN!!!) a rend fenntartáshoz.

-A bűnözőket, ha kell figyelmeztetés nélkül lelőnni korra, nemre és az etnikai való tekintet nélkül.

-Megakadályozni az anarchiát...Ahhoz min. 500.000 katona kellene országszerte.

-A volt főkolomposokat családostul kivégezni, börtönbe vagy kényszermunkára küldeni. A vagyonukat meg szétosztani a nép között.


Ez csak magánvélemény...Egy Hungarista 18/F.


De más megoldásra is nyitott vagyok.

2011. júl. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

...Lásd: hipermarketek mérgezett ételei, retek bűnözés, katonaság, rendőrség *szétverése...


Pardon! Ez kimaradt...

2011. júl. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Ez is a butítás végterméke. Az emberek elhiszik amit a hazug pártok meg amit a TV mond. Ezt a butítást egy bizonyos nép már évtizedek óta végzi. Ha tényleg bírka nép lennénk akkor nem lettünk volna a 14-15.században Európa kultúrális központja.
2013. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:

A magyar nép nem képes összetartani, békésen megegyezni, de ez így volt már 1000 éve is (lásd István és Koppány kakaskodása).A komcsik idején sem volt bennünk tartás, de oda nem is kellett, ott kuss volt, ha nem tetszett, mehettél a börtönbe vagy a kötélre.

A mai rendszer (orbánizmus) leginkább egy diktatúrára hasonlít.Mindenki szeresse ugyanazt (mindennapos testnevelés), mindent megadóztatnak (pl.internetadó), de a befolyt összeget eltapsolják, szépen fejlesztik belõle a focit és épülnek a stadionok, míg a kórházakban kosz van, mocsok és tömeg, az orvosok és az ápolók egy kolbászsütõ pénzéért gályáznak napi 16 órákat.

2010 óta 350 ezren vándoroltak ki, ma Magyarországon 10-bõl 6 gyerek csak az iskolában/óvodában kap enni.De Magyarország jobban teljesít.Orbán minden 2.héten mond vmi orbitális baromságot, aminek hála külföldön már nem tudják eldönteni, hogy sírjanak vagy röhögjenek rajtunk.Az APEH elnöke profi szélhámos, akit néhány másik figurával együtt kitiltottak az USÁ-ból.Szerintem elég ciki.

Cenzúra van, ha valami nem szimpi dolgot mondasz, fizess (RTL-féle botrány, túl sok kormányellenes dolgot hirdettek, megszívták).

És hogy miért nem változik semmi? Mert egyszerûen nem tud.A nemzeti összefogás konkrétan nincs, soha nem is volt, mégpedig azért, mert a magyar szarik a másik fejére, csak a saját kényelmes élete érdekli.Ha az megvan, tõle a másik akár éhen is halhat.Ha viszont rosszul él, a másik is dögöljön éhen, nehogy már õ jól érezze magát.

Ha én másként gondolkodom, változtatni akarok, az emberek körberöhögnek.Ha fellázadok, visszarántanak, hogy én csak ne pattogjak, mások is élnek úgy mint én (igen visszarántanak, félve attól, hogy esetleg elérek valamit és jobban fogok élni).Mert a magyar ember még ilyenkor sem tudja félretenni a kárörömét, még akkor sem, ha velem együtt õ is jobban élhetne (mert én csak maradjak a seggemen, max õ élhet jobban).

Én ebbe pedig beleuntam, ha szégyen, ha nem, feladtam.Nem fogok segítõ kezet nyújtani, ha cserébe gyûlöletet kapok.Nem fogok felszólalni semmi ellen, ha az emberek körberöhögnek.És nem fogok ittmaradni, ha itt az embernek nem lehet saját akarata, kötelezõ a csordát követni, ha kilógsz a sorból, eltaposnak.Amint tehetem, koccanok innen akárhova.Érthetitek úgy is, hogy elmensk

2014. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
*érthetitek úgy is, hogy elmenekültem.Ez lett volna a mondat vége, csak mellényomtam.
2014. nov. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!