Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek- de őszintén- van...

Szerintetek- de őszintén- van magyarországon olyan parlamenti képviselő, politikus (akár nevesítve), aki valóban és önzetlenül a nemzet érdekeit próbálja jobbítani és nem saját, korrupt érdekből állt és áll az ország vezetői közé?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%
Nincs.
2012. okt. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem tűrnének meg maguk között egy olyat, aki nem korrupt és az ország érdekeit helyezi előtérbe. Előbb-utóbb úgyis a helyére ülne valaki, aki megvehető. Meg egy ilyen "szent" képviselő amúgy sem tűrné a képviselőtársai korrupcióját, mivel az ország érdekeit nézné, emiatt veszélyt jelentene rájuk, ami még egy szög a koporsójában.
2012. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 rémuralom ***** válasza:
83%
Ugye ezt a kérdést nem gondoltad komolyan? :)
2012. okt. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%
A Jobbik.
2012. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Orbán Viktor.

Ő adta meg a határon túli magyaroknak is az állampolgárságot és még sok minden más...

2012. okt. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

majd én.


2020-ban szavazzatok rám! (majd megismertek amikor felállok a színpadra, úgy jövök közétek mint a megváltó, nem lehet nem megismerni!)

2012. okt. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
53%

Erre nem lehet pontos választ adni. Az előttem szólók közül sok okot felsoroltak már.

És ha pl. leírnám egy valaki nevét, akkor lehet, számosan megcáfolnának, miért is nem jó, akit írtam.

(Mit szólnátok pl. Balczó Zoltánhoz?!?)

2012. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Balczó kiváló sportember volt.. De mivel még nem volt kormányzó párt tagja,tehát nem volt a tűz közelében, nem volt lehetősége sem harácsolni, így nehéz véleményt mondani milyenségéről.
2012. nov. 1. 14:43
 9/20 anonim ***** válasza:

A Testnevelési Egyetem docense, remélem jól tudom. Balczó Andrásnak a többszörös világ- és olimpiabajnok öttusázónak a testvére. Evangélikus lelkész volt az édesapjuk. Emiatt az iskolázástatásukban akadályoztatásaik is voltak. Elég közeli ismerősömtől tudom, aki segítette a családot e téren.

Sajnos, csak múlt időben tudok beszélni kormányon lévő párt képviselőjéről, aki a Te általad megfogalmazott feltételeknek megfelelt. Dr. Zétényi Zsolt. (MDF)

2012. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Zagyva György Gyula a maga módján. Nem hinném hogy harácsolni ment oda.
2012. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!