Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen gazdasági programja...

Milyen gazdasági programja lenne Bajnainak 2014-ben, ha nyerne? Főleg a sok "Bajnai-hívő" véleménye érdekelne.

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 17:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
31%
a csőcseléknek nem gazdaság, hanem indulat kell. te is csak értelmes vitának akarod álcázni a provokációdat. miért hiszitek azt, hogy ti mindenhez értetek?
2012. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Most ugye csak viccelsz hogy én mondjam meg hogy egészen pontosan mi lenne a programja másfél-két év múlva???


De ha te megmondod hogy a te pártodnak, választottadnak mi lesz akkor szerintem olyan mélységig nagyjából én is tudok válaszolni...

2012. nov. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézted volna a beszédét, akkor hallottad volna, hogy egyelőre csak szövetségeseket keresnek és együtt fognak programot kidolgozni kb fél és egy év múlva várhatóak a konkrétumok. Addig hiába kérdezel bennünket, mert nem tudhatjuk mi lesz a programjuk, de az tuti, hogy progresszív adózást akarnak.
2012. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Diarmand ***** válasza:
89%

Elsőnél a pont.


" te is csak értelmes vitának akarod álcázni a provokációdat"

2012. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
33%

Bajnai?


Felvesz hitelt, majd megnöveli a reálbért, mindenki tök happy, de mikor megnő az államadósságunk, majd hirtelen megszorul a hurok, és szintén ő lesz az első számú közellenség.


Tanuljuk már meg, hogy sose aszerint válaszunk miniszterelnököt, hogy ki emeli a fizetést, vagy ki nem. Mert ha az államkassza ezt nem engedi meg, akkor máshonnan lesz emelve a bér, amit később szívunk meg, de nagyon.


Olyan miniszterelnök kell, aki az államadósságot akarja ledolgozni. Utána már van miből bért emelni, vagyis azután már csak a jobb élet jön. Nem ez a stagnálás amit egyik párt után a másik hoz.

2012. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
22%

"Milyen gazdasági programja lenne Bajnainak 2014-ben, ha nyerne?"


Lefekvés az IMF-nek, hogy lehessen továbbra is látszólag jól élni, küzben tovább eladósodni. Kiárusítani anyánkat is, ha még megvan.

2012. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Úgy csináltok, mintha most nem vennénk fel állandóan hiteleket.
2012. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
18%
Ha újra progresszív adózás lesz én fogom a céget és átköltöztetem Szlovákiába. Elég volt belőle...
2012. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Végre nem lesz ellenséges a kormány retorikája az imf és a multik iránt.
2012. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Mi a tökömért kéne lennie egyáltalán programjának lennie a választások előtt másfél évvel?

Ráér azt a választásokra kidolgozni, ahogy a többi párt is teszi.

Megint csak egy olcsó provokátor akar vitázni a nagy büdös semmiről.....

2012. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!