Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sólyom mikor látogat meg egy,...

Sólyom mikor látogat meg egy, egy cigányok által megtámadott MAGYAR gyereket?

Figyelt kérdés
Mondjuk aki csak csak néhányszor fejelte le néhány cigány cipőjét.És ettől törte be a fejét néhány helyen.
2009. aug. 12. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
na ez jó kérdés! Ez engem is érdekelne..
2009. aug. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Amikor majd egyszer itthon marad március 15-én...
2009. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%
Soha
2009. aug. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Sokszor olvastam már itt ilyen dohogást. Erre azt mondják a liberálisok, hogy a cigányok, ha gyilkolnak is, nem faji alapon teszik, hanem megélhetésből, valamilyen egyéb indulatból stb. Tehát a cigányok nem rasszista alapon ölnek, így ez nem érdemel olyan különleges figyelmet. Ez a gyilkosságsorozat (Kisléta stb.) viszont kifejezetten faji, rasszista alapon irányul védtelen cigányok ellen, ezért kell erre olyan különösen odafigyelni. Ez teljesen marhaság? Egyébként az elnököt már régóta noszogatták, hogy a személyes jelenlétével is tiltakozzon. Most beadta a derekát.
2009. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

" Ez a gyilkosságsorozat (Kisléta stb.) viszont kifejezetten faji, rasszista alapon irányul védtelen cigányok ellen,"


Na, mesélj! Tudsz még részleteket? Honnan tudod ezt?

2009. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Engem nem ez idegesített. Hanme a kijelentést hogy támogatni fogják a kislányt. A tanárt akit a kocsiból kirántva a gyerekei szeme láttára vertek halálra vele mivan? Ő gyermekei nem érdemlik meg?
2009. aug. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

"" " Ez a gyilkosságsorozat (Kisléta stb.) viszont kifejezetten faji, rasszista alapon irányul védtelen cigányok ellen,"


Na, mesélj! Tudsz még részleteket? Honnan tudod ezt?""


Én is kb annyira utálom a cigányokat mint te, engem is volt már hogy körbeálltak.. Viszont ha nem látod be h ez rasszista gyilkosságsorozat akkor vak vagy!

2009. aug. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
52%

A rasszista indíttatás teljesen egyértelmű!A "társaság" csak cigányokat öl,éjszaka,lesből,válogatás nélkül: nőt,férfit.gyereket :

Ha csak szórakozásból ölnének,akkor az áldozatok között lenne néhány magyar család is,de nincs egy sem.

2009. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

-Tényleg!

-Néhai Szögi Lajos(R.I.P.) árváit mikor látogatja meg az elnök?

-Nem költői kérdésnek szántam!

2009. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Hát persze, hogy soha! Miket is gondolsz... de megyek is innen, mert csak felidegesítem magam :D
2009. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!