Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok, mit szólnátok...

Jobbikosok, mit szólnátok hozzá, ha?

Figyelt kérdés

Amint lefasisztáznak vagy bármilyen jelzővel illetnek minket, egyből a modihoz letiltásért.

Akár kérdés, akár válasz.



2012. nov. 29. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

De ha se nácizni, se zsidózni nem lehet majd, akkor 90%-át törölni kell a válaszoknak. :D

Az Gyakorira jellemző 70-es átlag IQ-t nagyon meg kéne emelni, ebben az esetben.

2012. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
28%
Zsidónak születik az ember, és ha megfeszül akkor sem lehet más a származása, de nácinak vagy fasisztának senki sem születik. :)
2012. nov. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
36%

Akkor már tiltsuk ki azokat a Jobbikosokat is, akik zsidóznak meg cigányoznak! Sőt, azokat is, akik maszopoznak, meg libsiznek!

Ezek a szövegek is nagyon sok embert sértenek.

2012. nov. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
58%
Kedves Kérdező, ebben a témakörben úgy is ez megy, ha valaki válasza nem tetszik akkor 0%-ban hasznos és már jelentve is van. Nem változtat a nagy fellángolásod semmin.
2012. nov. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

"Zsidónak születik az ember, és ha megfeszül akkor sem lehet más a származása, de nácinak vagy fasisztának senki sem születik. :)"


Ebben igazad van, el is mondom neked, hogy én sem születtem nácinak de már középiskolás koromban roppant kellemetlen tapasztalataim voltak bizonyos kisebbséggel kapcsolatban. Később mikor dolgozni kezdtem és megkezdtem az életem, bankokkal, nagytőkésekkel is kapcsolatba kerültem és bár egész más irányú, de még ennél is kellemetlenebb tapasztalatokat szereztem egy bizonyos "üldözött nép" tagjai irányából. Azóta ki nem állom őket és nem érdekel, hogy nem minden egyes tagja ilyen ennek a népnek, sohasem fogom őket szeretni. És mivel sokak szerint, ha ezt leírom / kimondom akkor náci vagyok, én büszkén vállalni is fogom ezt, ahogyan vállaltam is mindig baráti beszélgetések folytán az életben is nem csak itt a neten.

2012. nov. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%

De akkor mond már meg miért nem vagytok nácik és fasiszták?


Miket nyilatkoztok a kisebbségről, és az izraelitákról?


Vállaljátok fel, hogy azok vagytok!


Miért csak az izraeli kisebbségekkel kell foglalkozni, nem pl.. a koszovóiakkal, vagy az afrikai kisebbségekkel.



"felmérjük azt az itt élő és különösen a magyar Országgyűlésben és a magyar kormányban hány olyan zsidó származású ember van"


Akkor ez mi ha nem náci uszítás???? És papírból olvasta, nem szóban mondta el!!!!

Tehát nem igaz az az érvelés, hogy "élőszóban" tévedett!

2012. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

"Az Gyakorira jellemző 70-es átlag IQ-t nagyon meg kéne emelni, ebben az esetben.



Lehet hogy nem lenne hátrány.

2012. nov. 29. 19:22
 8/23 A kérdező kommentje:

"Zsidónak születik az ember, és ha megfeszül akkor sem lehet más a származása, de nácinak vagy fasisztának senki sem születik. :)



1, Ha lehet ne te döntsd már el hogy én náci vagyok-e vagy sem, és ne az ATV aki számára mindenki az aki nem vele bólogat!


2, Ha egy zsidónak azt mondom (persze nem teszem) te hülye zsidó! Akkor miért a zsidó fáj neki?

Nem mondhatom azt neki hogy tarján vagy szerecsen, mert zsidó.

2012. nov. 29. 19:25
 9/23 anonim ***** válasza:
56%

"De akkor mond már meg miért nem vagytok nácik és fasiszták?


Miket nyilatkoztok a kisebbségről, és az izraelitákról?


Vállaljátok fel, hogy azok vagytok! "


Olvasási nehézségeid vannak? Nem épp azt vállaltam fel, hogy náci vagyok? A fasisztát meg mért kellene felvállalnom? Ahhoz nekem mi közöm?

2012. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Dick Esmen ***** válasza:
Kb.10 ember maradna az oldalon.
2012. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!