Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora összegek fognak...

Mekkora összegek fognak eltűnni, az állítólagos rászorulóknak osztogatott plédek, élelemre hivatkozva, a politikai mocsokban?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Történt valami katasztrófa amiről lemaradtam? Vagy most kinek osztogatnak kik plédeket?
2012. nov. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hol osztogatják, én is akarok egyet.
2012. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 titak ***** válasza:
Hol kell jelentkezni? Én osztogatni/fosztogatni akarok.
2012. nov. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állítólag hajléktalanoknak és azoknak az embereknek osztogatna élelmet,takarót a kormány akik rászorulnak és főként azért,hogy ne fagyjanak meg. Gondolom a választásokra készülnek és egy vadiúj statisztikára arra vonatkozóan 2012-ben senki sem fagyott meg!Azt hiszik az emberek el fogják felejteni a 2011 és az előtte való éveket,mi több azt fogják vallani Ők kérték az orbán kormánytól,tegye munkanélkülivé,hajléktalanná,nincstelenné!!!!
2012. dec. 1. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!