Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem lesz elég regisztráció...

Ha nem lesz elég regisztráció a szavazáshoz, akkor nem lesz 2014-ben választás? Automatikusan marad a jelenlegi?

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy nem elég, nincs határ húzva. Akár 10 fő is eldöntheti a választást.
2012. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Remélem inkább nem választanak meg senkit és anarchia lesz.

Úgy járunk a legjobban.

2012. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megbántani, de van részvételi minimum. Az alkotmányban van leírva és nemrég változott.
2012. dec. 12. 22:12
 4/9 tetro ***** válasza:
100%
Szerintem egyfordulós választáson nincs részvételi minimum, pedig állítólag egyfordulós lesz
2012. dec. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nekem szólt a felkötés, rossz helyen keresed az igazad. Én csak megneszeltem és feltettem a kérdést. Lehet engem utálni, de felesleges.
2012. dec. 12. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a regisztráltak létszámánál fogják meghúzni a határt, ergo azt fogják alapul venni. Ha a regisztráltak 60 százaléka elmegy, akkor érvényes lesz.
2012. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
nem neked szólt hanem az Anarchistának...
2012. dec. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha most van minimum határ, nem baj, majd holnapra megváltoztatják a kőbe vésett alaptörvényt.. minden nap változik rajra úgyis valami, ez is belefér majd.
2012. dec. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

Nincsen érvényességi küszöb, mivel egyfordulós lesz. Régen volt 25%, most már az is eldönti a választást, hogy csak Orbán megy el szavazni.


Egyébként minden ellenérzésem ellenére ezt nem tartom hülyeségnek, felesleges kétszer szavazást tartani, aki meg nem akar az úgysem szavaz. Egy elég, úgyis elege van mindenkinek a kampányokból meg a sok hülye dumából.

2012. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!