Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyöngyösi Márton kijelentése...

Gyöngyösi Márton kijelentése valóban alaptalan? Még Dániel Péter esetének tükrében is? Miért egyoldalú a társadalmi érzékenység?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy nem akarok itt látni agyatlan zsidózást és nácizást, hanem az események tükrében vagyok kíváncsi a következőre:


Miért gondolja úgy a magyarok többsége, hogy Gyöngyösi kijelentése miatt jogos a sárga csillagos felvonulás, ugyanakkor az nem probléma, hogy az Izraelbe készülő zsidó Dániel Péter nyugodtan öntögetheti le vörös festékkel a Horthy szobrot (nem beszélve a többi emlékműről amit vörös festékkel öntöttek le), készíthet róla fényképet, postolhatja, és még meg is dicséri érte a bíró?


Amikor valaki felszólal, hogy talán nem kéne izraeli zászlókkal mászkálni a parlamentben, miközben 437 gyereket ölnek meg "véletlenül" izraeli katonák, meg segélyhajót süllyesztenek el, és talán felül kéne vizsgálni, kik veszélyesek az országra, akkor hisztit kelt az összes párt/gyülekezet, Ilan Mor meg letudja annyival, hogy innen nem látható át az izraeli-palesztin "konfliktus". Persze, hogy nem látható át, mert a média szándékosan cenzúrázza.


Csak hogy egyet említsünk a kettős mércéből.

De ott van Farkasházy "nem volt márciusi forradalom" vs holokauszttagadás esete, vagy az ország főterén mai napig díszelgő kommunista csillag, ami milliókat taszított nyomorba és halálba vs turulszobrok, az EUban vöröscsillagot viselő képviselő büntetlensége vs "náci önkényuralmi jelvények", ide sorolva az árpád-sávot is.


És ezek után nem értik a zsidók és baloldali emberek, hogy miért nincs jó véleménye róluk a magyar népnek, sőt, elvárják, hogy mindenki keseregjen a kisajátított holokausztukon (és egyesek ebből élősködjenek), miközben egyeseknek pont a hazaáruló/szovjet zsidók ölték meg szüleiket, vették el vagyonaikat?


Hol itt az igazság?

Hogyan várhatjuk el, hogy csökkenjen az "antiszemitizmus" az országban, ha folyton a zsidóság rossz hírnevét építik?



2012. dec. 14. 17:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%

"Előrebocsátom, hogy nem akarok itt látni agyatlan zsidózást"


Miért, kérdező Te nem azt csinálod? Minden kamus náci közhelyet sikerült szépen felsorolni!

2012. dec. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Ezért kár volt felmásznod az oldalra.
2012. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Természetesen nem alaptalan Márton kijelentése.Na ennél finomabban már nem tudok fogalmazni.
2012. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
87%
Látszik, hogy délelőtt másik modi volt, mert ezt már egyszer törölték ma.
2012. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem alaptalan, de TABU. Szájzár, ilyenről nem beszélhetsz! Megértetted?
2012. dec. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%

Én értem a Kérdező szándékát ! Előre bocsátom, Én meggyőződéses keresztény-szociális nemzeti radikális vagyok!


Amit felvetettél és többen felvetnek az kényes téma, a holokauszt eseményei miatt. Ha valaki Izrael politikáját ma (jogosan) kritizálja arra szemrebbenés nélkül rásütik az antiszemita bélyeget, ezzel diszkreditálják. Szerintem ez egy szegénységi bizonyítvány ezekről a politikusokról/közszereplőkről.


Szerintem a liberalizmus kiteljesedésének korában élünk, mármint ezt hirdetik. Ha lehet undorító homoszexuális felvonulásokat tartani, akkor lehet Horthy-szobrot állítani. Az egy dolog, hogy egy szűk de annál inkább befolyásos elitet ez sért, vagy csak eltörölné ezt a szemléletet amellett hogy magukat bőszen demokratának hirdetik.


Ha valóban demokraták lennének, akkor nem ajvékolnának ha valaki (nagyon helyesen) megkérdezi miért mászkálnak egy terror állam zászlajával a magyar parlamentben. Szerintem a Kneszetben sem járkálnak magyar/olasz/német/amerikai/svéd zászlóval...


Demokrata az aki nem fél VITÁZNI! Az nem vita, hogy antiszemitázunk ! Én is elismerem a másik fél nézeteit, és nem kérdőjelezem meg azt, hogy neki mit szabad gondolnia miben szabad hinnie. De amikor a holokausztot államvallássá teszik, és ez folyik a csapból az már szánt szándékú befolyásolás és az emberi elme ketrecbe zárása.


Arról nem beszélve kérem, hogy Simon Perez pár évvel ezelőtt meghirdette a Hazánk felvásárlását, más országokban ilyenkor összehívják a nemzetbiztonsági vezetőket és az izraeli nagykövetnek minimum kokit adnak hogy a főnöke miért beszél ilyeneket!


Arról nem beszélve, hogy számos zsidó szervezet hangosan elítéli Izrael politikáját, akkor ők is antiszemiták?



Summázva: Szerintem ez már rég nem a zsidóságról szól, hanem arról hogy Amerika és a kis kegyence Izrael szent és sérthetetlen és a világnak szótlanul tűrnie kellene az ő imperializmusukat ami több százezer ember halálába került.


És igen, ezt támogatják a mi nagy demokratáink a NÉPIRTÁST!


Üdv!

2012. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

Most komolyan.


Akik képesek arra hogy a vallásukban furcsán értelmezve kisajátítsanak és maguknak tulajdonítsanak egy területet, az ottani bizonyítottan őslakosok elzavarásával, legyilkolásával, azoktól mit vársz?

Vagy azoktól akik bár ugyan azt a maceszt eszik, mégsem mondják a barátaiknak: Elég volt mert ez már nekem is ciki. Miközben egy rossz szó és megy az ajvékolás, nyivákolás, a farkas kiáltás, és az agresszív támadások sorozata.

2012. dec. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Dick Esmen ***** válasza:
4%

Gyöngyösi Márton kijelentése alaptalan.

Dániel elhúzhatna már.

Nem egyoldalú,de mindegy.

2012. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 tetro ***** válasza:
21%

Dániel egy ember.

Gyöngyösi vallási alapon akart listáztatni MAGYAR embereket. Amennyiben Gyöngyösinek igaza van, akkor a határon túli magyaroknak se járhat kettős állampolgárság, és a magyar képviselőket el kell távolítani a szlovák és román parlamentből. Aki ezt komolyan gondolja, az ne nevezze magát magyarnak. Gyöngyösinek kb ennyit jelentenek a magyarok. Egy kis politikai kampányolásért a zsidózással beáldozná pár millió magyar jogait. Köszönjük Jobbik.

2012. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%

Most már ilyen hírek is terjengnek, hogy egész Magyarországot listázná? Úr Isten!

XD Mi lesz a következő? A Jobbik leigázza a Marsot és összeírja az atommolekulákat, mert a Dunába akarja őket lőni a raptoidokkal, akikkel a Halálcsillagon folytatnak szexuális viszonyt? Gyerünk! Nálatok liberóknál ez is valós, és hírértékű, higgyétek el amit írtam!

2012. dec. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!