Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Schiff András szerint...

Ha Schiff András szerint Magyarországon tombol a nácizmus szelleme, akkor a kanadaiak miért minősítik Magyarországot a menekültek számára biztonságos országgá?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. dec. 15. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Tudod, egy művész nagyon érzékeny lélek. Ő ebből él, neki ez a kenyere. Ezért talán nem mindig szerencsés, ha művészek szólalnak meg közéleti kérdésekben, az meg különösen nem szerencsés, ha művészekből politikai szereplők lesznek. Ez utóbbinál nem Schiffre, hanem a Kerényi Imre, meg Fekete György-félékre gondoltam.


Visszatérve Schiffre, ő érez valamit, amiből tényleg több van Magyarországon a kelleténél, de hát arról szó sincs, hogy itt ő vagy bárki más a származása miatt életveszélyben lenne. Ennyiben tehát túloz, és ezt tükrözi az általad hivatkozott kanadai politika is. Kezeljük a helyén ezt a megnyilvánulást, egy talán túlérzékeny lélek kifakadásaként! És inkább zongoraművészként figyeljünk Schiff Andrásra! Meg talán az se ártana, ha ő is a zongoraművészetre koncentrálna inkább.

2012. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Ezt kellett neki mondani na! :D
2012. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy visszaküldhessék a cigány "menekülteket", nekik is elegük lett belőlük...


Amúgy miért kérnek menekültstátuszt a cigányok? Még egy munkatábort sem láttam itt, sőt, egész szépen eléldegélnek a segílykéből...

2012. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem kell ide visszajönnie. Minek jönne? Várja itt valaki? Ha nem szidja az országot, akkor a magyarok 90%-a azt se tudja hogy létezik, azt se tudja, hogy van ilyen "magyar" ember. Hivatásos rettegtető. Többet árt az országnak, mint Gyurcsány, Bajnai, Orbán meg a Jobbik együttvéve.
2012. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
egymás után rendezik a zsidó fesztiválokat, zsidókat sem vernek, de tényleg megölnék itt... idióta.
2012. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy miért kérnek menekültstátuszt a cigányok?"


Mert ott biztos több a segíj! :D És ami szintén biztos az az, hogy uszítják hátulról őket.

Kíváncsi lennék a "jogvédők" véleményére, hogy miért zavarják kifelé már a kanadaiak is őket. Csak nem "üldözik és kirekesztik" őket már onnét is? :O

2012. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért mert Kanada még nácibb ország. :) Hát nem tudtad például, milyen hideg van ott?
2012. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
69%

Javítsatok ki, ha tévedek, de nem ők zárták táborokba az őslakosokat?


Ma is cirka negyedmillióan élnek koncentrációs táborokban, khm, akarom mondani "rezervátumokban".


És még mi vagyunk rasszisták...

2012. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
Na én már jártam egy ilyen rezervátumban, igaz nem Kanadában, hanem az USA-ban, a kanadai határtól nem túl távol, Minnesotában. Hát egyáltalán nem tűnt koncentrációs tábornak. Igaz, ottani viszonylatban nem túl igényes, részben egyenházakban laktak a helyiek, de elmondták, hogy mindent az államtól kapnak, még a berendezés nagy részét is, és egy tisztességes havi apanázst, amiért más dolguk nincs, csak az, hogy őslakosként éljenek, vagy időnként mutogassák magukat a turistacsoportoknak. Én egy faluközpontban békésen heverésző, pipázgató nagyobb csoporttal találkoztam.
2012. dec. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Annyira "tombol a nácizmus szelleme" Magyarországon, hogy a zsidók önszántukból teszik a mellükre a sárga csillagot.

[link]

Kedves zsidó honfitársaim! Mikor fogtok már végre elhatárolódni a Magyarországot és a magyar népet folyamatosan nácizó schiffandrásoktól?

Nincs itt semmilyen zsidókérdés! Csak pár megélhetési rettegő!

2012. dec. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!