Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért gondolják a balosok...

Miért gondolják a balosok hogy a mai baloldal a megoldás az ország problémáira? Miért gondolják a jobb oldaliak hogy a mai jobb oldal a megoldás?

Figyelt kérdés

Indoklást kérek ?


Kérem a szavazókat hogy csak a logikus válaszokra szavazzanak!

(nem az a lényeg hogy egyetértesz-e vele


2009. aug. 30. 11:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Logikus választ csak logikus kérdésre lehet adni. Ennek a kérdésnek ebben a formában nincs értelme. De lehet még több száz ilyet feltenni: A tofukedvelők miért gondolják, hogy jó a tofu? A macskabarátok miért szeretik a macskákat? A gyúrós srácok miért gyúrnak? Talán pontosítani/konkretizálni kellene a kérdést...
2009. aug. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Akkor te mi alaplyán teszed az x et?

Hogy milyen jóképűek?


Elég szomorú ha egy országban olyan emberek élnek akik úgy döntenek a sorsokról hogy fogalmuk nincs miért teszik!És ha ez így van akkor mit csodálkozunk azon hogy itt tartunk?

DJ

2009. aug. 30. 11:38
 3/23 A kérdező kommentje:

De írok egy választ hogy világos legyen!


Azért mert a tufu növényi proteinokkal van teli ami egészséges!

Mert a macska egy tudatos állat aki soha nem lessz alárendelje az embernek és még is a szerető társaként viselkedik , hízeleg és hálás is tud lenni!

Mer aki a testépítésselfoglalkozik és komolyan teszi , az egyfajta életformát követ ami a táplálkozástól a rendszeres edzésekig alárendeli magát az egészségnek.És persze jól akar kinézni.


Kb így ha nem sértelek meg vele. Ez a logikus érvelés!

DJ

2009. aug. 30. 11:43
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én az LMP-ben látom a megoldást, mert értelmes javaslataik és használható terveik vannak. A hozzáállásuk és gondolkodásmódjuk általam is nagyra értékelt elveket képvisel (környezetbarát megoldások, emberségesség, tudatosság), jó szakértőik is vannak és nem traktálnak se kereszténységgel és nacionalizmussal, sem pedig képtelen ígéretekkel.
2009. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Kik alkotják az LMP alapjait, és mik a gazdaság élénkítésre vonatkozó elképzeléseik?

Kérlek írd le gogy legyen világos és ha nem is értek egyet vele de logikus , már is dobom a hasznosat!

2009. aug. 30. 12:00
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Első kérdésedre:

[link]


Másodikra:

[link] (az itt található további linkekkel együtt)

2009. aug. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Első vagyok. Köszönöm a pontosítást. Így már értem, és azt is értem, elsőre miért nem értettem a kérdést. Merthogy én se a jobb, se a baloldalról nem gondolom, hogy bármiféle megoldást nyújtana, és már olyan régóta nem gondolom, hogy fel se merült bennem, hogy még valaki ezekben a lejáratódott, hülye pártokban bármire is megoldást látna. De belátom, sokan lehetnek még ilyenek. Én viszont csak valami teljesen új formációt lennék hajlandó támogatni, olyat, amilyen eddig még nem kormányzott. FIDESZ, MSZP, SZDSZ, MDF tehát fel sem merül. Az LMP egy impotens nagyvárosi majomklub, ugyanaz a lekezelő, felsőbbrendűségi komplexusuk van, mint ami az SZDSZ-nek, és amibe ők ugye már belebuktak. Szerintem a Jobbik sem szalon- és kormányképes, úgy hogy én még várok...
2009. aug. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
48%
Én még mindíg az elsővel értek egyet. A balosok jelentős része véleményem szerint egyáltalán nem gondolja, hogy a mai baloldal megoldást jelent az ország problémáira. Jobboldaliak jelentős része szintén nem gondolja, hogy a mai jobboldal a megoldás.
2009. aug. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Az LMP-s barátomnak.

Szép szép amit olvastam és hassonlít a jobbikéra bár korán sem annyira radikális de.....!


Nem vagyok rasszisat csak ovatos az SZDSZ után és itt a

7 alapító tag nevei között ezt olvastam!


Ivády, Várady, Kaufer, Raushenber, Estery,


Nem lehet hogy cseverből - vederbe?


Nem akarok pejüdikálni csak már félek ha a hassonló neveket látok előre haladni!

2009. aug. 30. 12:25
 10/23 A kérdező kommentje:
Örülök hogy eddid csak értelmes emberek írtak!
2009. aug. 30. 12:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!