Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig nőhet az államadóság?

Meddig nőhet az államadóság?

Figyelt kérdés
Pl.:ha nekem van adóság a házamon és nem fizetem,azt elveszik! Mi van az állammal?Az nőhet,de nem foglalja le senki?Akkor miért izgulnak azon ha van államadóság?
2008. jún. 3. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
a csődig
2008. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű. A Nagy-Magyaroroszágból lett Magyarország, abból lesz a gyarmat Magyarország, vagy Kis-Magyarország, vagy csak simán megmarad a DunaTisza köz. Akkor én román leszek a családommal együtt, a győriek pl meg osztrákok. dejóóóóóó :S
2008. jún. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

teoretikusan bármeddig. ha nem fizetjük vissza, akkor a kamatok miatt természetesen folyamatosan nőni fog.


Következmény?

pl. teljesség igénye nélkül.


A hitelminősítők leminősítik az országot. Elöbb csak elkezd esni a forint, majd megszűnik a konvertibilitása. Ez azt jelenti, hogy külföldön nem lehet majd vele fizetni. Nem úgy mint most, mert most az árfolyam ismeretében lehet vele fizetni. Akkor nem lesz olyan, egy mondjuk euró hány forintot ér. A külföld szemében a forint nem lesz más, mint színes papír. Semmi olyan dolgot nem fogsz tudni vásárolni, még idehaza sem, ami nem magyarországon készült. Csak ha van valamilyen valutád. Ami meg nem lesz, mert honnan lenne. Te forintban kapod a fizetésed, ami meg a külföldnek nem ér semmit. Ezzel párhuzamosan elszalad az infláció. Nem 20-30-40%-kal, hanem 1000-2000-3000%-kal.

A külföldi cégek kivonulnak, a gazdaság összeomlik. Aminek van nem forint alapú hitele, az mindenét elveszíti.


stb.

2008. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!