Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hallgatói Hálózat támogatása...

Hallgatói Hálózat támogatása Amerikából?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 29. 15:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
39%
Soros György a lopott pénzeiből könnyen tud támogatni akár egy pártot, mint a Bajnai féle új párt vagy egyszerűen a kormány leváltását így akarja kieszközölni. Lásd Hallgatói Hálózat.
2013. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%
Mi ebben a gond? A bűnös amerikai imperialisták, mint az 50-es években? Természetes, hogy egy szervezet, egy mozgalom külső kapcsolatokat, támogatókat keres, konzultál más szervezetekkel. Mondjuk, az nem mindegy, hogy kivel, de miért kéne szégyellni egy amerikai alapítványt? Az már nagyobb ciki, hogy a kedves Barikádot kiadó pártot Iránból támogatják, ráadásul titokban.
2013. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

""külső kapcsolatokat, támogatókat keres, konzultál más szervezetekkel""


És miért kell amerikai segítség,

Érdekes bajnainak is amerikai támogatói vannak.

Így akarják hatalomra jutatni az ellenzéket?

Bajnai is csak az amerikából támogató milliárdosok bábja.

Mostmár van mégegy!

2013. jan. 29. 16:12
 4/25 anonim ***** válasza:
77%

A HaHások még pár éve pont fideszesek voltak.


[link]

2013. jan. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan, nem mindegy, hogy kit honnan támogatnak? Ha a Magyar Nemzet előadja, hogy a diákok amerikai pénzt kapnak, akkor a kormánynak már meg is van a legitimációja tandíjat bevezetni? Mi az összefüggés?
2013. jan. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

""Mi az összefüggés?""


Vak vagy???

Ezek az erőfeszítések a kormány megdöntésére és a baloldal hatalomra jutatására irányulnak.

2013. jan. 29. 23:06
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Na álljon meg a gyászmenet, ha a kormánynak nem jut eszébe a felvételi előtt egy hónappal 10 ezerre csökkenteni a állami keretszámot, akkor amerikai támogatás ide vagy oda, a diákok meg se moccannak. Szóval azért ne sejtsünk már itt titkos összeesküvéseket. És ezt én úgy mondom, hogy szerintem a HaHa egy idióta szervezet, ami csak gátolja a mindenkinek előnyös megállapodás létrejöttét. Én ugyanis egyetemista vagyok, és rohadtul nem érdekel, hogy a kormány vagy az ellenzék jön-e ki jól az ügyből, engem az érdekel, hogy rendes, előnyös megállapodás szülessen.
2013. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ezek az erőfeszítések a kormány megdöntésére és a baloldal hatalomra jutatására irányulnak."


Az senkinek eszébe se jut, hogy lehet a kormányban van a hiba? NEm véletlen, hogy elég jelentősen esett a népszerűségük és az emberek többsége nem akarja újra a fideszt.


Amúgy meg már kicsit unalmas a fidesz részétől, hogy bármi kritika van akkor az balliberális politikai támadás. Ez mindenre a válaszuk és a fideszeseknek ez elég is. Mert ha azt mondják akkor az úgy van.

2013. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

""engem az érdekel, hogy rendes, előnyös megállapodás szülessen""


Igazad van.

2013. jan. 29. 23:40
 10/25 A kérdező kommentje:

""Az senkinek eszébe se jut, hogy lehet a kormányban van a hiba? NEm véletlen, hogy elég jelentősen esett a népszerűségük és az emberek többsége nem akarja újra a fideszt.""


Az mszp jobb lenne?

Ha elolvasod az mszp programját, szerepel benne a tandij bevezetése. Most pedig azzal támadják a kormányt hogy a tandijat el kell törűlni, miközben a programjukban villágossan szerepel a tandij.

2013. jan. 29. 23:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!