Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik helytelen, elítélendő,...

Melyik helytelen, elítélendő, és rossz?

Figyelt kérdés

1. Bajnai Gordon amerikai tanácsadói

2. A Hallgatói Hálózat amerikai tanácsadói

3. Orbán Viktor amerikai tanácsadói (konkrét neveket csak erre tudok...)


A válaszhoz kérlek írjátok oda, ha valamelyik párttal/egyesüléssel szimpatizáltok, ezért nem pontozok le senkit.



2013. jan. 30. 15:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ja, hogy nem lehetnek amerikai tanácsadóik? De gondolom, német, angol, orosz stb. lehetne, csak ne amerikai meg izraeli, igaz? Szerintem egyik sem elítélendő, ha ők értenek hozzá, hadd menjen. Max annyi, hogy Orbán Viktor tanácsadóit állami pénzből finanszírozzák...
2013. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
A Lehet Más a Politika mögött amerikai bankok állnak, nos akkor ez is elítélendő?
2013. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Az USA egy sikeres ország, én örülök ha tanácsokat adnak.
2013. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"a szocikat vezető Ron Werber szabadkőműves zsidó egy szánalmas alak - az agresszív kampány képviselője"

15:38, a fidesz mégis mit csinál 2,5 éve bárkivel, akivel nem ért egyet vagy fél tőle? AGRESSZÍV lejáratókampány.


"A Lehet Más a Politika mögött amerikai bankok állnak, nos akkor ez is elítélendő?"

Most tanácsadókról van szó, de ha bebizonyítod, hogy tényleg azok állnak mögötte, akkor írj ki erről egy kérdést hogy ki mit gondol!

2013. jan. 30. 15:46
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

"A Lehet Más a Politika mögött amerikai bankok állnak, nos akkor ez is elítélendő?"


Az.

2013. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
30%

"a szocikat vezető Ron Werber szabadkőműves zsidó egy szánalmas alak - az agresszív kampány képviselője"

Pedig ebben igaza van a válaszadónak.

2013. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

"Az USA egy sikeres ország, én örülök ha tanácsokat adnak."


Én meg örülnék, ha eltakarodnának.

2013. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
4%
Jenkik Haza!
2013. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Jav.: az 1. pont úgy akart szólni, hogy Bajnai vagy az MSZP, vagy a DK amerikai tanácsadói.
2013. jan. 30. 15:50
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Összes magyar is eltakarodhatna Amerikából...
2013. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!