Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jogvédőknek nincs lelkiismer...

A jogvédőknek nincs lelkiismeret furdalása? Tudnak aludni?

Figyelt kérdés

Ugyebár ők hasznot húznak a saját fajtájuk szenvedéséből és irtásából.

Nem értem hogy ők miért nincsenek elzavarva hisz bűnpártolók.


És egyáltalán miből élnek?Szóval mi a tudtunk nélkül hozzájárulunk az adónkkal a jogvédőkhöz és rajtuk keresztül a bűnözőket is támogatjuk?


Nem is értem hogy nem lehetnek álmatlan éjszakáik.

Vagy egy hippi álomvilágban élnek ahol minden szereti egymást és béka , harmónia van?



2013. febr. 8. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagy te egy kicsit elfogult és beszűkült? Ja, de igen.
2013. febr. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Miért lennék elfogult?


Nekem hol van jogvédőm amikor megkésel egy cigány?Hol biztosítana nekem ez a buta állam ingyen jogvédőt mert rasszista , faji alapú támadás ért?

2013. febr. 8. 16:39
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Akkor amikor kijön a rendőr, meg a mentő, majd a tárgyaláson is kirendelnek neked ingyenesen ügyvédet, ha kell.
2013. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Dick Esmen ***** válasza:
87%
Ha nem lennének jogvédők ma diktatúra lenne.
2013. febr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

De ők pozitívan megvannak különböztetve.Ez rasszizmus.


Az állam fizeti nekik a rezsit meg mindenüket.Sok magyarnak meg elveszik a házát , kikapcsolják az áramot.


Amikor postán adom fel a csekkeket egy darab cigányt nem látok.



Miért?

2013. febr. 8. 16:56
 6/21 Vadkan01 ***** válasza:
47%
Miért számítasz mindig másokra? Védd meg magad!
2013. febr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem lenne diktatúra.Az Egyesült Államokban a kisebbségek az 1960-as évekig el voltak különítve , külön iskola , külön várótermek ,a busz ketté volt választva....stb.


Ha a demokrácia bajnoka megtehette ez az Európa nevű agymosott ballib kontinens miért nem teheti meg?

Miért nem szedheti rendbe a kisebbségeket?

2013. febr. 8. 16:59
 8/21 anonim ***** válasza:
51%
mert ezek hülyék a legtöbb nem is találkozik a kedvencekkel vagy amelyik igen az visz nekik valamit akkor meg a cigónál nyájasabb hízelgőbb nem kell de próbálnának egyszer üres kamionnal érkezni megtudnák mifélék ezek
2013. febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 tetro ***** válasza:
73%
Kérdező, téged az állam véd meg a késeléstől. Vagy ha attól nem is, de utána az elkövetőt az állam ítéli el. Aztán ha épp te vagy a késelő, akkor a jogvédők megvédenek, hogy az állam törvényi alapján ítéljenek el, és a rendőrök ne verjék ki a fogaidat a kihallgatáson...
2013. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Tetro.

Ez az állam magyar embert nem véd.A törvényei pocsékok , a bűnmegelőzés fos , a bűnüldözés szintén , a rendőrök képességei pedig csapnivalók.


A cigányoknak alanyi jogon jár minden.


Egyébként is én nem írtam alá semmilyen papírt meg szerződést , nem engedélyeztem hogy ellopják az adómat és a cigányoknak adják.

2013. febr. 8. 17:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!