Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Keszei András (a...

Szerintetek Keszei András (a Magyarországi Szülők Egyesületének elnöke) Kálmán Olgával folytatott riportja után le fog mondani? Ha lemond, ki lenne szerintetek az utódja? Egyáltalán mi a véleményetek erről az egyesületről? (riport linkje lent)

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 23. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog lemondani.
2013. febr. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Szerintem ő csak egy előretolt ember.
2013. febr. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehet, de hofi rózsit úgy el tudnám képzelni a helyén. Annyira egy követ fújnak, csak ebben legalább volt annyi belátás, hogy nem védte a végtelenségig a védhetetlent.

Egyébként ez az egyesület valami Fideszes mókusörs?

furcsa volt azt hallani, hogy azért raknak be valamit ajánlásba, mert benne van valami fideszes salátában.

2013. febr. 23. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy önként lemondana.


Viszont nagyon szeretném, ha ezek után megvizsgálnák, hogy mi ez a szervezet és milyen alapon tesz javaslatokat, hogyan működik, ki pénzeli, kik a tagjai, az elnökválasztás mennyi időnként és hogyan zajlik, az előző választáskor kik voltak még indulók, stb.


A véleményemet az egyesületről inkább nem írnám le ha nem gond, mert fennakadna a moderáción és egy életre kitiltanak.


Én már elhúztam otthonról a gyerekekkel, de ha még Magyarországon laknék, akkor lehet, hogy poénból bejelentkeznék az egyesületbe és megmondanám, hogy szeretnék indulni a következő alkalommal amikor elnököt választanak. Miért is ne? Szülő vagyok iskolás gyerekekkel, nagyon szeretném képviselni az érdekeinket.

2013. febr. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem az nem indok, hogy valaki le mondjon, hogy valamit nem gondolt át eléggé és valaki segített neki összerakni valamit, amire előtte ő még nem gondolt
2014. ápr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!