Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti mit mertek még válaszolni...

Ti mit mertek még válaszolni ha azt kérdezik, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Mert mondjuk ha azt válaszolom, hogy jól,már ferde szemmel néznek rám:Biztos igazat mondok?Hogy merek jól lenni ilyen időkben?Persze a te helyedben én is jól lennék!

Mert mondjuk ha azt válaszolom, nem olyan jól, már ferde szemmel néznek rám :Nézd már, még ennek is tud sírni a szája!Az ilyennek semmi se jó?Persze a te helyedben én is ezt hazudnám.

Valójában nem szoktam ,vagy inkább nincs időm se ,hogy azzal foglalkozzak, hogy ma éppen egészségügyileg, vagy hangulatilag ma éppen hogyan is érzem magam.Valszeg mert annyira lefoglal az anyagi jobblétre szenderülésemért kifejtett igyekezetem.

Titeket foglalkoztat a hogylétetek ?



2013. febr. 25. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

- Hogy vagy?

- Jól.

- Bővebben?

- Szarul.

2013. febr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kérdés, hanem csak szokás, erre tenylegesen válaszolni, hogy mi van veled, nem is illik, az egyetlen megfelelö válasz a "jól".


A másik meg, mi az, hogy "mertek-e"? Miért ne mernék?

2013. febr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Megvagyok,köszi
2013. febr. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Múlthéten még kicsit beteg voltam,de most már jobban érzem magam,köszi hogy kérdezted.És te?


(ezzel válaszolsz is,érdeklődsz is,ferde szemmel se néznek)


ha meg olyan kérdezi akit tudom hogy érdekel,annak válaszolok igazat

2013. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem annyira elegem van az emberek rinyálásából, hogy erre mindig a legpozitívabbakat mondom direkt. Nagyon nem bírom az ilyen Panaszkodó Piszkánókat.
2013. febr. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na a panaszkodókat akik semmit nem tesznek azért, hogy az életük jobb legyen attól én is kivagyok.
2013. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mit? Amit kérdeztek. Ha nem kíváncsiak rá, minek kérdezték. Az ő problémájuk, nem az enyém.
2013. febr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyre jobban.
2013. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Megmondom az igazat: tök jól. Nem csinálok ebből problémát, ha valakit zavar, hogy jól vagyok, akkor így járt :)
2013. febr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Akit zavar az, hogy én jól érzem magam, az pusztoljon meg.
2013. febr. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!