Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van értelme demonstrálni a...

Van értelme demonstrálni a rendőri jelenlét erősítése miatt?

Figyelt kérdés

Van-e értelme ilyen tüntetésnek , felvonulásnak amivel a rendőri jelenlét növelését, közbiztonság erősítését követelik az emberek?


Vagy, a kormány sz@rik az emberek fejére ahogy szokott?



2013. márc. 2. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hiába lesz több rendőr, nem fog növekedni a közbiztonság
2013. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha felgyújtasz néhány autót meg betörsz kirakatokat a tüntetésen akkor egyből erősödni fog a rendőri jelenlét :D
2013. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. Nem rombolásra gondoltam.


Hanem tüntetni azért hogy javítsanak a közbiztonságon.


Egyáltalán minek fizetjük a rendőröket az adónkból ha nem védenek meg?


Bár , olyan képviselőktől mit vár az ember akik azt hiszik hogy 70 forint a kenyér.

2013. márc. 2. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs.És igen pont lesz@rják.
2013. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. Tényleg egy rakás kakkkk a közbiztonság, nem ártana bekeményíteni.
2013. márc. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

A leghatékonyabb, ha kivonul a Magyar Gárda, mert akkor az egész világsajtó is kivonul, küldenek 200 rendőrt a településre (lásd gyöngyöspatai példa) és 200 rendőr mellett a bűnözők is inkább otthon maradnak.


Sajnos egy békés civil tüntetésre nem figyel senki, csak ha a "szélsőjobb tartja rettegésben a helyieket".

2013. márc. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LOL, #6, pont ezt akartam írni. Nem kell felgyújtani semmit, sőt egy szót sem kell szólni. Masírozzatok fingó oroszlános pincérmellényben, rögtön lesz rendőri jelenlét. :(
2013. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!