Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szimpatizálnak a...

Akik nem szimpatizálnak a Jobbikkal, miért nem olvassák el a programot és hallgatják meg a politikusaik felszólalásait? Miért úgy fejtenek ki véleményt, hogy csak a médiából "tájékozódnak? "

Figyelt kérdés
Mert ez így olyan, mintha a média "irányítaná" őket, és nem a saját véleményüket mondanák el érvekkel alátámasztva!

2013. márc. 5. 18:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
90%
Mert az emberek nagy részét nem érdekli, hogy mit mondanak a pártok. Nem is értenek hozzá, csak néhány elkapott kampányszöveg van ami igazából mindegy. Az a fontos, hogy ki mondja, mert ott van a bizalom, szimpátia. Így van ez a mindenhol. Sokkal többet ér a személyi kultusz, mint a program.
2013. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
80%
Más pártok programja és politikusainak felszólalásai is mind szép és jó.Akkor miért pont nekik higgyek?
2013. márc. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
Egy Bajnai Gordonban mi bizalom lehet, aki az MSZP alatt volt miniszterelnök? Sok ember, aki nem a médiából tájékozódik, el sem hiszi ennek az embernek a hazugságait. Szerencsére nem sokan, de mégis vannak, akik elhiszik azt, amit a Bajnai mond, gondolom azért, mert a média is úgy állítja be, mint a magyar demokrácia egyetlen megmentőjét. És vannak akik elhiszik, hogy a Bajnai tényleg jót akar Magyarországnak, és nem a hatalom és a külföldi, főleg amerikai érdek érdekelné. Mellesleg abban is biztos vagyok, hogy Bajnai sok tanítványa 2010-ben még a Fidesz-re szavazott az MSZP ellen.
2013. márc. 5. 18:18
 4/104 A kérdező kommentje:

ma 18:16


Mert ők már tettek dolgokat Magyarországért és a magyar emberekért, még így is, hogy csak ellenzékben vannak.

2013. márc. 5. 18:21
 5/104 anonim ***** válasza:
62%

A Jobbik programja hasonló tündérmese, mint Matolcsy sikerei. Értem ezalatt a "kitakarítani mindenkit, aki munkát ad és csak a magyarok" elvet. Ez szép és jó, nyilván megvalósítható olyan 20-40 év alatt. Addig viszont mit eszünk? Kenyeret, mert földünk az van, meg iszunk vizet, mert a vizünk az jó? Bocs, ezt nem tartom reális elképzelésnek.

Mindemellett más jobbikos elképzelésekkel meg egyetértek, mint pl a csendőrség felállítása.


És akkor már csak a nagy kérdés maradt: most akkor zsidóbérenc vagyok, vagy náci? Én itt már megkaptam ezt is-azt is :)

2013. márc. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 A kérdező kommentje:

"Kitakarítani mindenkit, aki munkát ad, és csak a magyarok"

Kifejtenéd ezt bővebben?

2013. márc. 5. 18:24
 7/104 anonim ***** válasza:
90%

"Mert ők már tettek dolgokat Magyarországért és a magyar emberekért, még így is, hogy csak ellenzékben vannak."


Például?


Te is tudod, hogy a Jobbik sem azt csinálná, amit mondanak vagy írnak a programjukban.Ettől függetlenül szerintem is jó lenne, ha a mérleg nyelve lennének.

2013. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 anonim ***** válasza:
38%

Ez pont olyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, miért nem olvasom el xy könyvét, hogy megtudjam, valójában mi is van benne?

Nem olvasom el, mert nem érdekel! Tisztában vagyok azzal, mi az ami érdekel, azokat olvasom, és ami nem érdekel, azt nem olvasom. Világos?

2013. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/104 A kérdező kommentje:
Hát akár már csak a Magyar Gárda, ami az áradásoknál erőteljesen segített homokzsákokat pakolni, ezzel megmentve több családot az árvíztől.
2013. márc. 5. 18:28
 10/104 A kérdező kommentje:

jószomszéd


Csak akkor vonatkozik rád ez a kérdés, ha te is úgy szidod, hogy fogalmad sincs akár a programjukról. Engem nem érdekel, hogy te mit olvasol és mi érdekel. Ha nem érdekel a programja, nem foglalkozol vele, ne is fejtsél ki róla sem negatív, sem pozitív véleményt róla, hiszen nem is tudsz róla semmit. Világos?

2013. márc. 5. 18:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!