Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem osztjuk ketté ezt...

Miért nem osztjuk ketté ezt az országot? Egyik Dunántúl lenne Pannónia, ott liberális nyugati kultúra lenne. Másik meg Hunnia Duna-Tisza közzel és Tiszántúllal együtt. Ott jobbik és fidesz tervei szerint lenne az ország irányítása. Nem jobb ötlet?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lenne annyi konfliktus.

2013. márc. 20. 11:09
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Mitől lenne jobb?

És miből gondolod hogy bizonyos idő után ezen az elven nem kellene tovább osztani az országot?

2013. márc. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
47%

Nem jó ötlet.


A cigányok miatt mindenkit átköltözne a jobbikos részbe.


A francnak sem kell liberális nyugati kultúra.Én győri lakos vagyok , van itt épp elég baj a cigányokkal.


De...még liberalizmust nekik , hogy is ne.Így is ki van nyalva a valaguk.

2013. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de ahhoz a kettő közé 20 méter magas, 10 méter széles betonfal kell. A kínai fal nem lenne elég. Nem beszélve a légtérről. Nem beszélve, "Pannónia" milyen liberális kultúrát akar. Akar-e. Nem beszélve, "Hunnia" igényli-e a Fideszt, Jobbikot. És akar-e másik "országot" mindkét fél. Persze a mai módszerekkel ez könnyen eldönthető. Nem kérdezni, elrendelni. Csupa jóságból. A birka meg legeljen. És ha kiderül, hogy nem az?
2013. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Melegként Dunántúlra mennék.
2013. márc. 20. 11:21
 5/35 anonim ***** válasza:
42%

Érdekes lenne!


A Dunántúl a homároké a libsiké a cigóké lenne (hiszen átköltöznének ez nem kérdés)a kelet meg fejlődésnek indulna.


Keleti vagyok, jöhet mint megoldás!

2013. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Jó, de a cigányokat ti kapjátok, mert egyszerűen imádjátok az édes kis ögyörőbögyörő pofikájukat, mi meg nem szeretjük őket igazán és a csúnya rasszistákok miatt amúgy is veszélyben lennének szegénykék keleten.
2013. márc. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
26%
Én Nógrád megyében élek az Északi-középhegységben. Ez keletnek vagy nyugatnak számít?
2013. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
40%

"Lehetne náci diktatúrájuk zsidó üldözéssel, cigány mészárlásokkal ,mindent amit szeretnek a jobboldaliak..."


Nem, mi eddig sem akartunk megölni és bántani senkit. Csak annyit szerettünk volna, hogy tűnjenek el innen és ne jöjjenek soha többé vissza. Nálatok pedig pont ideális helyen lennének, ugyanis ti imádjátok őket annyira, mi meg nem akarunk gyilkolászni, mert bűntudatunk lenne miatta később.

2013. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 Komplikato ***** válasza:
83%

Az ötlet nekem is eszembe jutott, na de kedves kérdező, képes lennél ennyire kiszúrni a lakosság felével? :D

Most ne menjünk bele melyik felével, de csinálnál egy NSZK/NDK szintű megosztást?

2013. márc. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
48%
Volt már régen hasonló kérdés, de abban nem az egész Dunántúl válna le, csak Budapest, Pest, Komárom-Esztergom, Vas, Győr-Moson-Sopron és Fejér megye, talán még Zala is. Én ezzel ki is egyeznék, lenne Balatonunk, hegyeink, alföldünk, nagyvárosunk, és még viszonylag fejlett is a vidék.
2013. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!