Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha Magyarországon a cigányok...

Ha Magyarországon a cigányok többsége dolgozna, akkor szerintetek a többségnek az is gond lenne (úgy mint pl. Nyugat-Európában)?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy a cigányok többsége elkezdene dolgozni, akkor fenn állna az a helyzet ami most Nyugat-Európában (a beáramló olcsó munkaerő elveszi a helyiektől a munkát)? Szerintem a többség egy idő után, ezért kezdene el felesleges agressziót szítani, mondván, hogy azért nincs sok magyarnak munkája, mert a cigányok elveszik előlünk.

Én úgy látom, hogy a legtöbb embernek folyton kell egy bűnbak akire mindent lehet kenni.



2013. márc. 25. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Magyarországon a cigányok többsége dolgozik.
2013. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%

Igen.

És elveszik a munkát a magyaroktól!

Sarkunkra kell állni, és nem engedni.

2013. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A rendszerváltás óta azért egyre több roma talált munkára nagyobb cégeknél.
2013. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ilyen gond.Magyarország nem egy ipari , szupergazdag ország.
2013. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

"Tegyük fel, hogy a cigányok többsége elkezdene dolgozni"


Igazából a szkájenszfiksön nem erős oldalam, de szerintem akkor több lenne az adófizető... Vagynem?

2013. márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

"Magyarországon a cigányok többsége dolgozik."


Most akkor létezik egy másik Magyarország az általam ismerten kívül is? Ilyenek ezek a Magyarországok, jönnek... mennek...

2013. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arról hol lehet megfelelő biztos adatokat találni hány százaléka dolgozik a magyarországon nem ideiglenesen állomásozó cigányoknak? Ezeknek hány százaléka él segélyen ,munkanélkülin vagy ül a költségünkön a sitten.Ha van ilyen kérem belinkelni,de szerintem ez 99 évre titkosítva van.
2013. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 urkunde válasza:

Ha hiszitek ha nem sok cigány akar dolgozni csak nem értenek

semmihez.Mégsem lehet mindenkinek furikot adni a kezébe.

10 éve kínlódok építőiparral,megfordult nálam rengeteg

cigány egyetlen egybe nem csalódtam több tucatból.

Megloptak,átvertek.KONZEKVENCIA:Soha többet nem foglalkoztatok egyet sem!!!BAZ-megye

2013. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a cigányok többsége dolgozik."


A "bodzázás" és a "vasazás" is munkának számít?

2013. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A cigányok többsége már az elemi iskolából kimarad:igen változó a 3.osztálytól felfelé. Ugye te megfelelő szakképzettséggel esetleg diplomával,több nyelvet beszélve,számítógépes ismerettel,gépkocsival rendelkezve és ehhez hozzá hazudva a gyakorlatot nem kapsz munkát! Milyen álláslehetőségek közül választhatsz? Nálunk is eljöhetne ami más országban:korlátozzák a bevándorlók számát!!!
2013. márc. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!