Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit lehetne tenni az egyre...

Mit lehetne tenni az egyre terjedő rasszizmus ellen?

Figyelt kérdés
Az egész országban drasztikus méreteket ölt a rasszizmus, még viszonylag értelmes emberek között is. Szerintetek hogy lehetne jobb belátásra bírni az embereket?
2013. márc. 27. 19:47
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
61%

Költözz a dakoták közé barátom majd utána te sem leszel olyan kis fajvédő.

Sírva fogsz hazafutni.

2013. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
48%
És mire alapozod ezt, hogy "terjed a rasszizmus"?
2013. márc. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
73%
lakj 1 hétig cigányok között, kérlek szépen
2013. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
59%

"Sok mindent tehet az, aki védekezni akar a fertőzésekkel szemben. Kézmosással hatékonyan előzhetjük meg fertőző kórokozók átvitelét egyik személyről a másikra. Különösen fontos a kézmosás azoknak, akik ételekkel bánnak, vagy akik gyakran kerülnek érintkezésbe emberekkel. Kórházban súlyos betegeket látogató egyéneket meg szoktak kérni, hogy mossák meg kezüket és vegyenek fel köpenyt, szájvédőt és kesztyűt-kalucsnit, mielőtt az illetőhöz belépnek.

Előfordul, hogy megelőzési céllal antibiotikumot rendelnek olyan személynek is, akinek még nincs fertőzése: ezt hívjuk profilaxisnak. Fogászati beavatkozás előtt például profilaktikusan adnak antibiotikumot, ha az egyénnek szívbillentyű hibája van. Egyébként egészséges embereknek is szükségük lehet megelőző céllal antibiotikumra bizonyos fajta műtétek, főképp hasi beavatkozások és szervátültetések előtt.

A védőoltások is a fertőzés-megelőzést szolgálják . Azon személyeknek, akiknél a fertőzések veszélye fokozott (kiváltképp csecsemők, gyermekek, idős személyek és AIDS-ben szenvedők), minden lehetséges védőoltást meg kell adni, hogy e veszélyt csökkentsük."

2013. márc. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

"lakj 1 hétig cigányok között, kérlek szépen"


Megvolt, évekig laktam a VIII. kerületben. Szóval valami eredetibbet ha kérhetem...

2013. márc. 27. 20:03
 6/54 anonim ***** válasza:
90%

1. Mindenkit ugyanolyan jogok illessenek meg, mindenki ugyanolyan elbírálás alá essen, szűnjön meg a pozitív diszkrimináció. Erről szólna a jogegyenlőség, demokrácia, KÖZtársaság, meg a hasonló lózungok.

2. A hátrányos helyzetűnek mondott emberek végre legyenek oly szívesek valamit visszaadni abból, amit az elmúlt 25 évben a magyar emberek adtak nekik. Ezek anyagi, erkölcsi, jogi segítségek és ami a legnagyobb a TÜRELEM és a TOLERANCIA, amit eddig kaptak és kapnak jelenleg is. A türelem, amíg vártunk, hogy elkezdjenek integrálódni és a tolerancia, amivel az életmódjuk felé fordultunk.

3.Ezt a törlesztést kezdjék azzal, hogy elkezdenek integrálódni. Pedig a magyar emberek nincsenek rájuk szorulva. Nem is akarjuk igazán. Nekem nincs szükségem rájuk, de hajlandó vagyok a továbbiakban is türelemmel és toleranciával fordulni feléjük, feltételekkel. Ne raboljanak ki, nem öljenek meg, ne zaklassanak, ne fenyegessenek, ne erőszakoskodjanak. Ha ennyit megtesznek, akkor a magyar emberek továbbra is tolerálnák őket, de ez még kevés. Az igazi megoldás az amit mondtam: lépjenek rá a beilleszkedés útjára, még ha nagyon nehezükre esik is. Ehhez már eddig is túl sok segítséget kaptak. Egyedül kéne mennie.

4. Felejtsék el, hogy hátrányos helyzetűek és tűnjenek el a jogvédőik, mert nem vagyunk rá kíváncsiak, a magyar embereknek lenne szükségük védelemre. A magyarokat nagyon irritálja, hogy minden sumákságra van mentségük és mindig van aki megvédi őket.



Ha ezeket a feltételeket teljesítik vagy legalább hajlandóságot mutatnak arra, hogy ösztöneiket legyőzzék, akkor azt a magyarok díjazni fogják. Ha nem, akkor nagyon súlyos problémák elé néznek, nem csak Magyarországon. Mert lehet, hogy többen vannak, erősek, de tudatlanok és ha egyszer elszakad a cérna valahol (lehet nem itt Mo-on) akkor nagy baj lesz. A rasszizmus eltűnni nem fog, de ezen feltételek nagyot javítanának a helyzeten. Ez ellen te semmit nem tehetsz. Nem nálunk van a labda.

2013. márc. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
88%
Én sem értem, hogy miért nyomják el a Magyarokat saját hazájukban!
2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
96%

"Megvolt, évekig laktam a VIII. kerületben. Szóval valami eredetibbet ha kérhetem..."


Akkor kezdődik a mese habbal. :) És abban nyugodt lehetsz, hogy "gyere rasszistábbak" lesznek az embrek.

Mert hát ki szeretné ha megkéselnék, agyonverék őket miközben ki akarják rabolni őket?

2013. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
96%

"gyere"


*egyre

2013. márc. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
2013. márc. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!