Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi alapján fasisztázzák,...

Mi alapján fasisztázzák, nácizzák az emberek a Jobbikot?

Figyelt kérdés

Konkrét tényeket szeretnék olvasni, és nem csak olyanokat, hogy "XY ezt mondta és ez így is lejöhetett és ha így értelmezzük..."


Konkrét tényeket, miért náci párt a Jobbik!


2009. szept. 19. 13:02
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%
Azért mert aki nem utálja a cigányokat az mind egy hazaáruló f@asszopó, mint ahogy nem egy szimpatizánsotok is kijelentette. ( itt is kérdésekben is )
2009. szept. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

Hülyék mindenhol vannak, rasszista fideszest is tudnék mondani, ezért viszont nem lehet a Jobbikot kompletten náci, rasszista pártnak nevezni hisz nem egy "nagyfejes" mondta, hanem valamelyik sértett szavazójuk! Ennyi erővel lehetne nácizni még a Fideszt sőt az MSZP-t is.


De egyébként ha már nácizásnál tartunk te pl. tudod, hogy mit jelent az, hogy náci? Mert nem az tesz nácivá valakit, ha a fentebb említett dolgot mondják...


Rám meg mondták már világos nappal miközben az utcán sétáltam egymagamban hogy "büdös magyar". Pedig nem volt rajtam semmilyen jelkép, úgy voltam öltözve mint egy teljesen átlagos lány. Ami feltűnő lehetett az csak a viszonylag fehér bőröm.

2009. szept. 19. 13:18
 3/50 anonim ***** válasza:
73%

És akkor most mi van, hogy ezt leírtad?

Megkaptad a kérdésedre a választ. Nálatok túl sok aki olyan, aki nem fogja be a száját. Én pl. leszarom hogy le büdös magyaroznak-e....

Tudom hogy az vagyok ( hazámat szolgálom ) katona vagyok és kész, slussz passz, mindenki mondjon amit akar. Szólsűásszabadság van. De azért én a FIDESZRE szavazok majd ,mint eddig is,

2009. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
40%
a jobbik össze akarja írni, hány cigány van Magyarországon ( ami ugye majdhogynem lehetetlen, de a cigánygyűlölő magyaroknak júl hangzik) és értelme sem túl sok van. ezen kívül persze mást nem nagyon hangoztathat hivatalosan, mert akkor nemzetközileg is elkaszálnák. de a jobbik szimpatizánsok egyértelműen rasszisták, ezt kár tagadni. ezért a pártot is annak tartjuk.
2009. szept. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
72%
Nem náci párt a Jobbik.Nacionalista párt amely a nemzet érdekeit teszi fontossá,elődlegessé amely szerintem teljesen jogos.Persze a jelenlegi nagyrészt zsidókból álló vezetésnek ez nem tetszik ezért próbálják bemocskolni a jobbikot és fasisztának,nácinak beállítani.Az egy dolog hogy sok skinhead,neonáci is pártolja őket mivel nemzeti párt de ennyi erővel sok más bűnöző,tolvaj meg az MSZP-t pártolja pl, A Jobbik attól nem náci párt mert mondjuk 50 000 náci elvű szavazújuk van,rengeteg sok hazaszerető,szimplán nacionalista érzésű normális törvénytisztelő szavazóik vannak akárcsak a fidesznek vagy bármelyik pártnak.Énis Jobbikos vagyok és nem vagyok náci.Az ember ha magyarnak születik mérne érezhetné magát magyarnak a saját országában?El kell olvasni a Jobbik programját.Semmi közük a nácikhoz.Egyszerűen egy határozott nemzeti párt amely nem szégyelli kimondani az igazságot hogy: van cigánybűnözés(nem faji alapon hanem társadalmi életforma alapján), a multinacionális cégek tönkreteszik a magyar gazdaságot, és hogy izraeli felvásárló cégek kezdik gyarmatosítani az országunkat(az izraeli elnök kiis jelentette hogy gyarmatosítanak minket).Énszerintem az a "náci" szemét párt amely ezeket az igazságokat elhallgatja érdekből és nem az embereket, a hazát szolgálja hanem a saját zsebét...
2009. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
51%

Az a qrva érdekes, hogy hogy csak a jobbiknál vannak ilyen ennyire fanatikus állatok ilyen nagy számban.

Az hogy máshol is elvétve, nem ugyanaz.

Szerintem cigány gyűlölet nélkül is lehet valaki nacionalista szellemű. Én is az vagyok.

Persze ki vagyok akadva hogy mennyi cigány bünőzés van és hogy a média nem közli le mikor a cigányok brutálisan gyilkolják a magyarokat, de ettől még nem fogom összességében az egész cigányságot gyűlölni.

2009. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
38%

"Mi alapján fasisztázzák, nácizzák az emberek a Jobbikot?"

egszerű a válasz: mert azok...

2009. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
55%
Azok, mert MEGMONDTÁK a tévében/újságban, igaz? :)) Persze az ilyen emberek vannak a _legjobban_ fölháborodva, ha az mszp-t lekomcsizzák, az szdsz-t meg lezsidózzák. Hisz azt is csak megmondták...
2009. szept. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
52%
Ha erről konkrét tényeket szeretnél olvasni, olvasgasd a Jobbik saját irományait. Nem is tagadják, hogy azok.
2009. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
71%

"Nem is tagadják, hogy azok."



idéznél nekünk ?

2009. szept. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!