Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma feltöltötte Bajnai ezt a...

Ma feltöltötte Bajnai ezt a fényképet a Facebookjára. Nem fél, hogy így elveszíti a bázisát?

Figyelt kérdés

[link]


Bajnai eddigi bázisa:

- A műveltek


Akiket a populista kép vonz:

- Középosztány

- Közép-felsőosztály

- Proletariátus felsőbb része


Akiket a kép mondanivalója taszít:

- A műveltek


Pont azokat nyomja el magától, akik eddig szerették.

WTF?



2013. ápr. 8. 17:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
58%
Miért veszítené el egy fénykép miatt? Nem a fénykép számít, hanem amit mond.
2013. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Pontosan. A fénykép és az elmúlt hónapok kommunikációja sajnos pontosan azt sugallja, amit írtam.
2013. ápr. 8. 17:50
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Én nem vagyok Bajnai fan.

De mi a baj ezzel a fényképpel?Én nem értem.Magyarázd ezt.

2013. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
*Magyarázd el.
2013. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Az, hogy az eddigi imázsa Bajnainak a művelt közgazdász volt. Észérvekkel érvelt, az egyetemes tudás szimbóluma volt.


Ezekkel a szövegekkel, hogy "Hiszek", "Álmom", "Érzem", meg elveszíti az eddigi imázsát, mert ez már populizmus. Egy közgazdász sosem mondana ilyet.

2013. ápr. 8. 18:04
 6/27 anonim ***** válasza:
58%
Orbán és a közgazdászai is ilyeneket mondanak.
2013. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Amekkora baj van az eurózónával ,amely hatással van a magyar gazdaságra is ,itt csak tényleg hinni lehet meg álmodni.
2013. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a "műveltek" nem fognak ezért elfordulni. Ők is tudják hogy a dilettáns kormányunk leváltásához nagyon kevés az általad műveltekként aposztrofált réteg. Ők önmagukban ahhoz is kevesek hogy a parlamentbe bejuttassák a pártot. Kellenek az egyszerű emberek szavazatai is és nekik meg olyan egyszerű jelmondatok kellenek, amit fel tudnak fogni. Hiába próbálkozol észérvekkel, vagy gazdasági stratégiákkal az ilyenek felfogása többségüknek annyira megterhelné az agyát hogy nem maradna kapacitás olyan alapvető funkciókra, mint a lélegzés. Ezért inkább meg sem próbálják megérteni és beállnak egy olyan párt mögé akik őket szólítják meg. Ha viszont Bajnai akar valamit, akkor nem teheti meg, hogy csak egy szűk rétegre koncentrál.
2013. ápr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Bajnainak van bázisa? Rá is csak azok szavaznak, akik éppen Orbánt utálják. Három éve még éppen Bajnai volt a "célpont" ugyanezeknek.
2013. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#10

Egy 8-10%-os támogatottság már eléggé úgy hangzik mint egy szavazótábor.

2013. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!