Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldalra szavaznátok valaha?

Baloldalra szavaznátok valaha?

Figyelt kérdés
Én személy szerint nem szavaznék sose, mert kommunista,zsidó, külföldi érdekeket képviselő bandák,de kíváncsi vagyok a többi ember véleményére.

2013. ápr. 10. 21:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha lecserélnék a baloldali brigádban az összes politikust és valahogy emberibben kezelnék a baloldali eszméket, amik egyébként nem olyan rosszak, akkor talán. De ha belegondolsz, itthon nincs már se jobb, se baloldal, mert mindenből egy összemosott sz@r lett, annyit hazudtak már.
2013. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
én nem
2013. ápr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Hogyha személyi változások lennének akkor igen.


Viszont ilyen szerencsétlen Mesterházyra meg csődtömeg Bajnaira , Gyurcsányra nem szavazok.

Nem kell újra egy Tel-Avivból távvezérelt párt.

2013. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Eddig mindig rájuk szavaztam, most sem tervezek változtatni ezen. Ha lenne életképes alternatíva a jobboldalon akkor persze minden további nélkül, csak most lehet választani a hazug tolvaj és a tolvaj hazug között. Akkor már inkább az MSZP. :)
2013. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 MolotovPunk ***** válasza:
56%

Igen.

Egyébként szerintem Magyarországon nincs igazi bal meg jobb oldal.

2013. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Én teszek rá, hogy egy párt milyen oldalon van. Azt nézem, hogy mit vagy mit nem tett le az asztalra, hogy áll a dolgokhoz. Egyébként is ennek az egész bal meg jobb oldalnak semmi értelme, nézzük már meg, hgoy a világon eddig mennyi bal vagy jobb oldali párt volt és nem találunk két egyformát.
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
47%
Bajnaira igen, de ő nem egyértelműen baloldali. Mesterházira vagy Gyurcsányra nem.
2013. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Miért ne? Nem a bal oldallal és a jobb oldallal van gond, hanem az emberekkel akik nálunk ezeket képviselik. Mesterházyt nem bírom, de Bajnaival és Gyurcsánnyal nincs gondom... megjegyzem, hogy Orbán az ő példájukból tanulta meg, hogy ha el akarja érni, amit akar, akkor célszerű a háttérbrigádot lepénzelni a támogatásért, akik pénzért és hatalomért bármire rábólintanak... Abban pedig 100%-ig biztos vagyok, hogy a Fidesz sem a hazai érdekeket képviseli, elvégre nem véletlenül adunk ki baltás gyilkosokat... és nem véletlenül veszünk fel 3x-os kamatért külső piacokról hitelt...
2013. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
96%
A jelenlegi képviselőire nem.
2013. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
80%
Mert a fidesz, jobbik aztán sokkal jobb..
2013. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!