Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtörténhet, hogy majd az...

Megtörténhet, hogy majd az internet is cenzúrázva lesz?

Figyelt kérdés
Én ettől félek , hogy a Fidesz vagy az MSZP (mind a kettő hajlamos rá) cenzúráztatni fogja.

2013. ápr. 15. 20:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
28%
A zsidesz esetén valós a félelem, a közszolg csatornákból is non-stop az orbánt istenítőpropaganda folyik. A kereskedelmi csatornákon is műsorokat tiltanak be... Lassan olyan mintha Észak-Koreában élnénk.
2013. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Antimod ***** válasza:
35%

Ez inkább globális szinten fog bekövetkezni, kiindulva az USA-ból, aztán majd jogharmonizálhatunk valami elmebeteg EU-s szabályozással. Szerintem az illúzióját mindenképp megpróbálják majd fenntartani (ahogy pl. a választások illúziója is ilyen, bárki alapíthat pártot, azonban esélye csak az arra kiválasztottaknak lehet).

Minden hatalom hajlamos a cenzúrára, ha erre szabad kezet adnak neki.

2013. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
32%
A jobboldal általános szokása a cenzúra. És a FIDESZ, valamint a Jobbik mindenképp cenzúráztat; a FiDESZ már retusált ki képekről MSZP-s politikusokat, a Jobbik meg pl.: a szexuális kisebbségeket cenzúrálná, és csak negatívumokat lehetne róluk terjeszteni egy törvénytervezetük szerint.
2013. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
4%
Már cenzúrázva van,csak nézd meg mi folyik itt ezen az oldalon
2013. ápr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
28%
Ez inkább a Fideszre lenne jellemző elgondolás, de nem tudnák megvalósítani, hacsak nem a Szellemi Hadsereg segítségével. Az MSZP idején nem volt még ilyen elgondolás az állam részéről, szóval attól nem tartok.
2013. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
utolsó előtti, ez igaz, itt minden nagyon kellemetlen kérdést eltávolítanak, pl ma azt próbáltam megtudni, hogy a ballib oldal miért nem szereti a hazáját? erre meg az egész kérdést törölték!
2013. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
54%
Csak próbálják meg...
2013. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 MolotovPunk ***** válasza:
33%

Nem csodálkoznék rajta,ha bevezetnék a cenzúrát a neten is.

A közszolgálati média a kormány kezében van teljesen.

A kereskedelmi adók meg félnek talán tőlük.

Legalább az MSZP adott a látszatra,pedig anno Hornéknak is volt 2/3 a kezükben és fele ennyi gazemberséget nem követtek el,mint fidesz 3 év alatt.

2013. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Mi az amiről most nem kaptok információt?

Nézzétek meg az RTL-t, az cenzúrázva van?Mert én csak azt látom,hogy zsidók így zsidók úgy, de a magyarok le vannak szarva.Az MSZP-nél ugyan így volt csak ott még több beszámoló volt a zsidókat ért valós és valótlan sérelmekről.A magyarok szintén le voltak szarva.


Az MSZP-hez képest a kutyaszar is jobb.

2013. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 MolotovPunk ***** válasza:
75%

Ott legalább annyi különbség volt,hogy volt gyülekezési jog meg sztrájkolhattál is.

A munkatörvénykönyvben is több jogod volt előző kormány alatt.A délutáni pótlékom is több volt,több lóvét kaptam.

Hivatkoznak most az új alkotmányra is ugyebár,hogy az előző rossz volt,ezt az állást is elfogadnám,de attól,hogy egy rossz alkotmány helyére tesznek egy még rosszabbat az még nem lesz jó aranytálcán is a sz*r az sz*r marad.

Most néztem meg előbb a híradót is,a kormány engedélyezi a tanároknál is a sztrájkot,persze fel kell venniük a

munkát ugyanúgy.Komolyan mondom vicc,ami itt megy most ebben az országban ember. :D

2013. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!