Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mégsem egyenlőek a magyarok?

Mégsem egyenlőek a magyarok?

Figyelt kérdés
A 2014-es választáson a kettős állampolgárok levélben is szavazhatnak . A külföldön élő , dolgozó magyar állampolgárok csak a külképviseleteken . Szerintetek rosszabbak vagyunk az újmagyaroknál, hogy ezt a lehetőséget nekünk nem adják meg ?

#választás #szavazás #2014 #kettős állampolgárok
2013. máj. 21. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ti rosszabbak vagytok a kormány szemében mert valszeg nem a fideszre szavaznátok.
2013. máj. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen rosszabbak vagytok, tessék beletörődni. Aki a nyugati imperialistákhoz menekül, mert szerinte nem úgy száguld a gyorsnaszád ahogy kéne. Amúgy én sem szavazhatok levélben mint magyarországi magyar. Hiába, mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek!
2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Vadkan01 ***** válasza:
57%
Engem ez nem érint, mert én nem veszek részt ebben a cirkuszban.
2013. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Vadkannál a pont! Igaza van.

Nem kell szavazni menni, mert azzal ezt az illegális rendszert legitimáljuk.

2013. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 MolotovPunk ***** válasza:

Igen sajnos a kérdésed jogos.

Nincs egyenlő mérce.

Valószínű,hogy azért nem engedik,mert félnek,rettegnek,hogy ti nem a fityeszre és társaira szavaztok.

2013. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Rosszabbak vagytok. Ti önként hagytátok el hazátok határait, a kettős állampolgárokat a határok hagyták el.
2013. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Én különben senkinek nem adnék szavazati jogot, aki nem itt gürcöl és adózik nap mint nap, éljen akár Erdélyben vagy Angliában.
2013. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves #6 #7-es , az az aprócska tény elkerüli a figyelmeteket , hogy mindannak ellenére , hogy külföldön dolgozom Magyarországon adózom , ezért kikérem magamnak a minősítéseteket . Jogom van szavazni és élni is fogok vele , még akkor is ha 100 km-eket kell utaznom érte. A kettős állampolgárok ,akik valóban nem itt adóznak , egy fillérrel nem járulnak hozzá az ország előbbrejutásához miért kapnak kiemelt bánásmódot ?
2013. máj. 24. 10:24
 9/20 dickharta ***** válasza:
30%

nem vagyok kettős állampolgár. de soha nem fogom megbocsátani az mszp nek,és főleg a nagyhangú gyurcsánynak,amit a kettősállampolgárság népszavazása előtt művelt! ahelyett,hogy keblünkre öleltük volna a magyar testvéreket,ellenük uszítottak! hazudoztak,féltek! pedig szerintem még gazdasági előnyök is származhattak volna. rühellem a mai magyar baloldalt! semmi nemzeti érdekük nincs. eladják magukat a tespedt,gőgös nyugatnak! pfújj eu!

aki meg kint dolgozik,kiment nagy lét keresni,az ne nagyon politizálgasson haza! főleg,hogy a legtöbbjüknek esze ágában sincs hazajönni! előre félek,amikor ezek majd 10-20 év múlva hazajönnek ,mekkora pofájuk lesz,mert ők aztán mindent láttak! nagy nyugati demokráciákban nevelkedtek..

2013. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#9-nek . Igen , külföldön dolgozom , amint leírtam Magyarországnak adózók , nem a bal vagy a jobboldalnak , Magyarországnak . Nem érdekelnek a kettős állampolgárok , nincs dolgom velük , de annak , aki itt adózik , miért van kevesebb joga , mint annak , akit ide szalajtottak , azon jogon , hogy MAGYAR ( mert más jogalapja nincs ) . Én az adózó magyar kevesebb jogot kapok , mint a nem adózó "gyüttment" ! Szerinted ez így igazságos ?
2013. máj. 24. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!