Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal miért tette tönkre...

A baloldal miért tette tönkre direkt Miskolcot?

Figyelt kérdés

Az MSZP-SZDSZ tönkretette az egészet , az egyik programjával.

Avas az MSZP-SZDSZ előtt egy élhető lakótelep volt , ez a csürhe meg tönkretette az egészet , egy gettót csinált belőle az idióta programjával.


Kíváncsi vagyok , Bajnai és a sleepje hány környéket akar tönkretenni az idióta programjaival mert ugyanazok mint az MSZP-SZDSZ.



2013. jún. 1. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

"az egyik programjával"


Konkrétan melyikkel? :)

2013. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Gyurcsány ott majomkodott nemrég,miért nem kérdezted meg tőle?
2013. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
3 éve a Fidesz van kormányon, Miskolcnak meg fideszes polgármestere van. Mi javult azóta?
2013. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Konkrétan melyikkel? :)"


Fészekrakó

2013. jún. 1. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mi javult azóta?"


Zsiga Marcell utcája.

2013. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dick Esmen ***** válasza:
33%
Bajnai szerintem nem Miskolci polgármester volt de javítsatok ki ha tévednék.
2013. jún. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy gondolom, hogy a cigányok és egyéb proli létformák antiszociális viselkedéseiért ők maguk a felelősek. A politikusoknak megvannak a maguk bűnei, de ezt nem kenném rájuk. Vajon Gyurcsány a felelős azért, mert a programjával odacsábított alakok tönkretették a telepet? Szerintem sokkal inkább maguk az alakok felelősek érte. Ha én megölök valakit egy késsel, akkor ugye nem a Vasedény pénztárosát fogják lecsukni, hanem engem.
2013. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én több mint húsz éve jöttem el Miskolcról, de az Avast már akkor is Chicago-nak nevezték :)
2013. jún. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!