Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pocsajon meglincseltek egy...

Pocsajon meglincseltek egy magyart a cigányok! Ma történt. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 8. 23:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
28%
Normális forrást.
2013. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Az ügyeletes orvost verték meg.
2013. jún. 8. 23:12
 3/33 A kérdező kommentje:
2013. jún. 8. 23:12
 4/33 A kérdező kommentje:
2013. jún. 8. 23:13
 5/33 anonim ***** válasza:
75%
Úgy érti az 1. ,hogy balliberális forrást ,ahol korrektül "fiataloknak" írják az elkövetőt a bolsevik cenzorok.
2013. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

Elég szomorú az ilyen.


De hát az egy más kultúra, mentalitás. Muzulmánokkal, cigányokkal, szicíliaiakkal nem jó konfliktusba kerülni, náluk még nagyon is él a vérbosszú.


Reméljük, hogy mindketten felépülnek és hatékony lesz a magyar igazságszolgáltatás.

2013. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
78%

"Reméljük, hogy mindketten felépülnek és hatékony lesz a magyar igazságszolgáltatás."


Az úgy sz@r ahogy van.

A magyar igazságszolgáltatást rég újra kellett volna szervezni.


Az én körzeti orvosom Észak-Magyarországról költözött el ide ,pont a cigányok miatt.

2013. jún. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Allatok.

En Miskolcon egyszer egy rossz utcaba hajtottam be, vegigmentem rajta bar nem kellett volna, mivel rengeteg cigany volt az utcan, erre a vegen jottem ra hogy egy zsak utcaba sikerult bemennem (vasgyarban ha valaki ismerne a kornyeket). Megfordultam de a tomeg osszezart elottem az uttesten... Gondolhatjak hogy nem az idot akartak megkerdezni... Eszem agaban se volt megallni nekik en padlo gazon kezdtem el kihajtani az utcabol, kepzeljetek el az allatja az utolso masodpercig tartotta ki a kocsi ele a kisgyereket, eppen hogy elkapta elole... Azota van fegyvertartasim... Gondolom ez is teljes normalis igaz kedves 1es? :) Ebredjen mar fel az orszag, mostmar ott tartunk hogy naponta tobbeket olnek meg, es mindig csak ezek... Pesten meg kettevagtak egy fickot. Ez csak egy atlagos szombat volt...

2013. jún. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
13%

" Gondolhatjak hogy nem az idot akartak megkerdezni... Eszem agaban se volt megallni nekik en padlo gazon kezdtem el kihajtani az utcabol, kepzeljetek el az allatja az utolso masodpercig tartotta ki a kocsi ele a kisgyereket, eppen hogy elkapta elole... Azota van fegyvertartasim... Gondolom ez is teljes normalis igaz kedves 1es? :) "



Ez jó :D. Azt sem tudod mit akartak de te majdnem elgázoltál egy gyereket :D Amúgy mire mész a fegyvertartásival? Vadásznak vagy sportlövőnek hazudod magad?


" Ebredjen mar fel az orszag, mostmar ott tartunk hogy naponta tobbeket olnek meg, es mindig csak ezek"


Kivétel amikor nem.

2013. jún. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
60%
Hát igen. Az ilyen hírek nem jelennek meg a retek klubban, vagy a tv kátun. Mert akkor az 1-eshez és a 9-eshez hasonló agymosott barmokhoz is eljutna némi hírértékű info. De mit várunk olyan szennycsatornáktól, ahol az a legfőbb hír, hogy sarki katának figyókúráznia kell. Vagy hogy borz született az állatkertben, addig ne is csodálkozzunk, hogy sok a hülye. Nem baj. Majd az ő gyerekét is megerőszakolja egy hiperpigmentált.
2013. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!