Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban ennyit keresnek a...

Valóban ennyit keresnek a képviselők Magyarországon vagy van ennél több is fű alatt?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 13. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Ettől sokkal többet harácsolnak!

Rengeteg olyan juttatást is kapnak, amiről általában szó sem esik. Az ingyen utazás mellé pl. azért kapnak benzinpénzt, a gyereke lakása után felveszi az albérleti díjat, mert így megkapja a vidékieknek járó lóvét is!

A Parlamentben van az országban a legolcsóbb kocsma és étterem!!!

Arról nem beszélve, hogy mindent előre tudnak hogy mi lesz megszavazva, és így mindenki előtt rud akár a pénz, akár az ingatlan-piacon lépni.

A kapcsolati tőkéjük hatalmas, főleg ha még elvtelenséggel is párosul! Ja, és nem számon kérhetők...

Szerinted miért tart ily mélyen ez az ország?

2013. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:
Nem tudom.
2013. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dr. Szennyai Mária ***** válasza:
Gondolkodtam, - és utána néztem, de azt gondolom, tekintve, hogy az öltözködés, utazás, távol levés a családtól, kafetéria, mind pénzbe kerül, nem olyan sokat.
2013. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!