Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek se rúgják ki a 14...

Szerintetek se rúgják ki a 14 éves lányt molesztáló kalauzt?

Figyelt kérdés

[link]


Nem gondoljátok, hogy felháborító, hogy jó eséllyel kirúgják és biztosan beperelik szegény kalauzt? Hiszen csak erőszakkal, a lány akarata ellenére meg akarta csókolni két különböző alkalommal, az utóbbinál már meg is akarta erőszakolni!


Szerintem támogatnunk kell szegény kalauzt, mert felháborító, hogy a mai tinik milyen kihívóan öltözködnek! Kirakják a mellüket, 37 fokos melegben lenge ruhákat mernek hordani, ami akár a szegycsontjuk alatt is láttatni hagyja a bőrt!


Ha nagy volt a lány melle (az volt, hallottam egy ismerősöm öccsének a szomszédjának az unokaöccsétől), az már teljesen érthetővé teszi ezt.


Támogatást a kalauznak, a büdös cigánylányt gyilkoljuk meg!


(történt egy képzeletbeli városban, 2013. június 17-én, a tömegközlekedés egy tetszőleges formájában)



2013. jún. 21. 13:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
3%
Háhá, nekem is rögtön ilyesmi ugrott be. Hiába, mocskos Balkán vagyunk, ahol a nagy többség még helyesi is azt, ha valakit pofonvágnak.
2013. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam túl gyakran személyeskedni, de Te egy hülye provokátor vagy.
2013. jún. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha ez most valami párhuzam akar lenni a villamossofőr kontra terhes nő történettel, akkor jelezném, hogy még próbálkozásnak is nagyon gyenge...
2013. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Azt a kalauzt a golyóinál fogva akasztanám fel egy oszlopra, hadd röhögjön rajta néhány utas.

Ugyanakkor a villamosvezetőt valahol megértem, akkor is, ha nem helyeslem a pofozkodást.

2013. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen más eset a kettő, de ezt ti, balkániak, úgysem vagytok képesek megérteni.
2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%

A kalauz megérdemli, hogy kirúgják, de a vilivezető is.

Utóbbi esetben úgy támadják azt a szegény nőt, mindenki adja a szentet, pedig mindenki bambult már el, ment át piroson és hasonlók. Az meg nem jogosít fel egyetlen férfit sem, hogy kezet emeljen egy nőre.


A kalauz esetében nem értem, hogy a lányon kívül senki nem volt azon a vonaton? Az ilyen kéjsóvár embereket ki kéne herélni. A lány helyében jól tökön rúgni, arcon karmolni, mert akkor az ismeretlen kaller egyből beazonosítható lenne.

2013. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

"mindenki bambult már el, ment át piroson és hasonlók. Az meg nem jogosít fel egyetlen férfit sem, hogy kezet emeljen egy nőre."


Igen, a probléma nem is azzal volt, hogy lelépett, hanem hogy belevigyorgott a villamosvezető képébe és bemutatott neki, amikor látta, hogy mennyire kiakadt a történtek miatt. Később a nő úgy számolt be az ügyről, hogy szerinte a villamosvezető csak azért állt meg, hogy őt megverje. Még véletlenül sem azért, hogy ne üsse őt el... -.-'

2013. jún. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%

"Háhá, nekem is rögtön ilyesmi ugrott be. Hiába, mocskos Balkán vagyunk, ahol a nagy többség még helyesi is azt, ha valakit pofonvágnak."


Első válaszoló, "mocskos Balkán" max. a jó édes anyád, de nem Magyarország!


Aki így beszél az országról, az a legnagyobb bűnt követi el!


Persze most ez a trendi: "k:rva ország", "mocskos balkán"... Mi jön még?


Ha nem tetszik, húzz el egy távol-keleti sivatagi országba, ahol nem csak pofon csattan, de foszforbombát dobnak önvédelem címén a palesztin civilekre és tüzet nyitnak "veszélyes terrorista" ötéves gyerekekre is.


Persze az rendben van, nekik lehet mindent...



Ha tényleg Balkán lennénk, akkor a "mocskos Balkánozás"-od után nem sokáig maradna a nyakadon a fejed. Szerbek, bosnyákok, horvátok nem bánnak kesztyűs kézzel azzal, aki a hazájukat sértegeti.



bye the way a Balkán sokkal kulturáltabb, mint te

2013. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%

úgy néz ki a kérdező nagyon be van sértődve, hogy nem osztja mindenki a véleményét.


szegénységi bizonyítványból jeles. menj írd meg a leckédet inkább!

2013. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, az, hogy párhuzamot vonsz ezzel a gúnyos kérdéssel a két fent említett eset közé, csak a te csőlátásodat igazolja. A kettőnek semmi köze egymáshoz. A zaklatást mindenki elítéli.
2013. jún. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!